Dlaczego uczyć się w Notre Dame


University of Notre Dame Australia jest dumna ze swoich małych grupach i opieki atmosferze wspólnoty, jak również jego zaangażowanie na rzecz doskonałości, duszpasterstwa i sprawiedliwości społecznej. Uniwersytet jest w stanie zaoferować wyjątkowo indywidualne podejście do nauczania i uczenia się. W związku z Notre Dame może pomóc studentom w rozwijaniu umiejętności i pewność siebie, aby umożliwić im odnieść sukces w wybranej dziedzinie. Również dlatego, że Notre Dame jest miastem uniwersyteckim, studenci mają dostęp do wszystkich społecznych, sportowych i kulturalnych Fremantle ma do zaoferowania, podejmowania nauki zarówno edukacyjnych i kulturowych doświadczeń.

&nbsp

&nbsp

Master of Teaching (Secondary)

&nbsp

Jest standardową praktyką w kształceniu nauczycieli dla uczniów z odpowiednimi licencjackich stopni, aby przejść do jednego roku Dyplom Absolwent Edukacji (Dip Ed), aby uzyskać kwalifikacje do nauczania.


Notre Dame dwuletni Magister program nauczania, że ​​ponad dwukrotnie ilość praktyka dyplomu Edukacji i pozwala studentom do bardziej ukończył podejście do szkoły w rozwoju kompetencji dydaktycznych. Istnieją dwie możliwości doświadczenie szkoły w ciągu dwóch lat kursu (Master nauczania (podstawowy)), w sumie 20 tygodni praktyki w klasie: okres dwóch w pierwszym roku i okres trzech w drugim roku.

&nbsp

Studia I stopnia musi być w dyscyplinie / s związane z programem szkoły średniej oraz zapewnienie odpowiedniej głębokości treści nauczania istotne (do roku 12) i nauczania drobne (do lat 10 poziom).

&nbsp

Podstawowe kursy nauczania na Uniwersytecie Notre Dame studentów z:

 • Szeroki składnik doświadczenie szkoły w wysokości do 20 tygodni w szkole raz w ciągu dwóch lat
 • Silne wsparcie układ mentoring
 • Zdolność do nauczania we wszystkich dziedzinach nauki ramowego programu nauczania
 • Skupić się na ramowego programu nauczania i wyniki w nauce
 • Silnej integracji teorii i praktyki
 • Zajęć, że jest współczesny, pra ctical, interaktywne i koncentruje się na rozwiązywaniu problemów
 • Profesjonalne refleksji nad praktyką
 • Osiągnięcie pracodawcy, rząd i rejestracji wymagania
 • Narażenie na wschodzących technologii kształcenia
 • Akredytacja do nauczania religii w szkole katolickiej (na życzenie)
 • Wymagania w stosunku do nauczania w szkole katolickiej (na życzenie)

&nbsp

&nbsp

Tryb studiów i ocena


Studenci mogą podjęcia studiów w niepełnym wymiarze czasu lub pełnym wymiarze godzin, począwszy od pierwszego semestru (luty), w okresie zimowym (od czerwca) lub w drugim półroczu (lipiec), w zależności od dostępności urządzenia. Ocena kompetencji w każdej jednostce składa się z wykonania tutorial, liczba zadań lub projektów w trakcie semestru i egzaminu końcowego.

&nbsp

&nbsp

Praktyczna część


Unikalną cechą jest to, że stopień dwie jednostki koncentrując się na metody nauczania są wykonywane w połączeniu z programem doświadczenie szkoły. Nauczyciele podejmują te jednostki po godzinach lekcyjnych. To daje studentom korzystać z doświadczeń nauczycieli i pozwala studentom dotyczą metodologii nauczania badane bezpośrednio do ich obserwacji i własnych metod nauczania.

&nbsp

Kariera

Absolwenci Notre Dame znaleźć zatrudnienie w katolickiej szkoły niezależne i rząd i wysoki wskaźnik sukcesu zatrudnienia.

&nbsp

&nbsp

Warunki przyjęcia


Wnioski powinny być przyjmowane co najmniej na miesiąc przed rozpoczęciem. Jednakże, istnieje ograniczona liczba miejsc dostępnych w absolwent kursów i oni będą nasyceni na pierwszej zasadzie, kto pierwszy, ten lepszy, więc na początku stosowanie.

Zobacz 8 więcej kursów w The University of Notre Dame Australia »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sty 2020
Sty 2020
Duration
2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa