Master nauczania (dodatkowe)

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 3

Opis programu

Dlaczego uczyć się w Notre Dame


University of Notre Dame Australia jest dumna ze swoich małych grupach i opieki atmosferze wspólnoty, jak również jego zaangażowanie na rzecz doskonałości, duszpasterstwa i sprawiedliwości społecznej. Uniwersytet jest w stanie zaoferować wyjątkowo indywidualne podejście do nauczania i uczenia się. W związku z Notre Dame może pomóc studentom w rozwijaniu umiejętności i pewność siebie, aby umożliwić im odnieść sukces w wybranej dziedzinie. Również dlatego, że Notre Dame jest miastem uniwersyteckim, studenci mają dostęp do wszystkich społecznych, sportowych i kulturalnych Fremantle ma do zaoferowania, podejmowania nauki zarówno edukacyjnych i kulturowych doświadczeń.

&nbsp

&nbsp

Master of Teaching (Secondary)

&nbsp

Jest standardową praktyką w kształceniu nauczycieli dla uczniów z odpowiednimi licencjackich stopni, aby przejść do jednego roku Dyplom Absolwent Edukacji (Dip Ed), aby uzyskać kwalifikacje do nauczania.


Notre Dame dwuletni Magister program nauczania, że ​​ponad dwukrotnie ilość praktyka dyplomu Edukacji i pozwala studentom do bardziej ukończył podejście do szkoły w rozwoju kompetencji dydaktycznych. Istnieją dwie możliwości doświadczenie szkoły w ciągu dwóch lat kursu (Master nauczania (podstawowy)), w sumie 20 tygodni praktyki w klasie: okres dwóch w pierwszym roku i okres trzech w drugim roku.

&nbsp

Studia I stopnia musi być w dyscyplinie / s związane z programem szkoły średniej oraz zapewnienie odpowiedniej głębokości treści nauczania istotne (do roku 12) i nauczania drobne (do lat 10 poziom).

&nbsp

Podstawowe kursy nauczania na Uniwersytecie Notre Dame studentów z:

 • Szeroki składnik doświadczenie szkoły w wysokości do 20 tygodni w szkole raz w ciągu dwóch lat
 • Silne wsparcie układ mentoring
 • Zdolność do nauczania we wszystkich dziedzinach nauki ramowego programu nauczania
 • Skupić się na ramowego programu nauczania i wyniki w nauce
 • Silnej integracji teorii i praktyki
 • Zajęć, że jest współczesny, pra ctical, interaktywne i koncentruje się na rozwiązywaniu problemów
 • Profesjonalne refleksji nad praktyką
 • Osiągnięcie pracodawcy, rząd i rejestracji wymagania
 • Narażenie na wschodzących technologii kształcenia
 • Akredytacja do nauczania religii w szkole katolickiej (na życzenie)
 • Wymagania w stosunku do nauczania w szkole katolickiej (na życzenie)

&nbsp

&nbsp

Tryb studiów i ocena


Studenci mogą podjęcia studiów w niepełnym wymiarze czasu lub pełnym wymiarze godzin, począwszy od pierwszego semestru (luty), w okresie zimowym (od czerwca) lub w drugim półroczu (lipiec), w zależności od dostępności urządzenia. Ocena kompetencji w każdej jednostce składa się z wykonania tutorial, liczba zadań lub projektów w trakcie semestru i egzaminu końcowego.

&nbsp

&nbsp

Praktyczna część


Unikalną cechą jest to, że stopień dwie jednostki koncentrując się na metody nauczania są wykonywane w połączeniu z programem doświadczenie szkoły. Nauczyciele podejmują te jednostki po godzinach lekcyjnych. To daje studentom korzystać z doświadczeń nauczycieli i pozwala studentom dotyczą metodologii nauczania badane bezpośrednio do ich obserwacji i własnych metod nauczania.

&nbsp

Kariera

Absolwenci Notre Dame znaleźć zatrudnienie w katolickiej szkoły niezależne i rząd i wysoki wskaźnik sukcesu zatrudnienia.

&nbsp

&nbsp

Warunki przyjęcia


Wnioski powinny być przyjmowane co najmniej na miesiąc przed rozpoczęciem. Jednakże, istnieje ograniczona liczba miejsc dostępnych w absolwent kursów i oni będą nasyceni na pierwszej zasadzie, kto pierwszy, ten lepszy, więc na początku stosowanie.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

University of Notre Dame Australia (Unda) jest jedną z wschodzących gwiazd australijskiej uczelni. Założona przez ustawy Parlamentu of Western Australia w grudniu 1989 roku, obecnie posiada ponad 7000 ... Czytaj więcej

University of Notre Dame Australia (Unda) jest jedną z wschodzących gwiazd australijskiej uczelni. Założona przez ustawy Parlamentu of Western Australia w grudniu 1989 roku, obecnie posiada ponad 7000 studentów na trzech kampusach w Fremantle, Sydney i Broome. partner Uniwersytet założycieli był University of Notre Dame w Stanach Zjednoczonych (NDUS), jeden z największych światowych uniwersytetów katolickich i punktem odniesienia dla Unda. Świadczył Unda z inspiracji rady; pomysły i modele, "studiów za granicą" studentów i wykładowców oraz obecność jego przywódców na jego izb i rad zarządzających. &nbsp Notre Dame Australia jest australijskim uniwersytecie, który obejmował zarówno nowoczesne Australian tradycji uniwersyteckiej i starożytnej tradycji i cenionych uczelni katolickich w Europie i Ameryce Północnej. To stara się być uniwersytet, który specjalizuje się w doskonałości licencjackiego. Jej celem jest kształcenie i szkolenie młodych ludzi do wejścia do głównych zawodów: prawo, medycyna, nauki, opieki, rachunkowości i finansów, fizjoterapia, doradztwo, nauk o zdrowiu i kapłaństwa. &nbsp Uniwersytet jest szczególnie warte swojej roli lidera w wielkich tradycyjnych dyscyplin zawodowych i edukacji zdrowotnej, tak długo, związane z misją Kościoła w Australii. To również zakłada szczególną rolę w edukacji i usług, rdzenna ludność północnej Australii. &nbsp Notre Dame jest średniej wielkości, prywatny uniwersytet, który otrzymuje środki publiczne w wielu dziedzinach. Znaczna liczba studentów miejsca w dziedzinie zdrowia i edukacji finansowanych przez rząd australijski. Jest zobowiązana do zapewnienia, w miarę możliwości, studenci otrzymują indywidualne, wysokiej jakości edukacji w sposób troskliwy i przyjazny środowisku nauczania. Około 10 procent jego ciała student jest międzynarodowa. &nbsp Uniwersytet ma na celu stworzenie "przemysł gotowy" absolwentów, którzy są znacznie popytu w Australian pracodawców. &nbsp Uniwersytet w trzech kampusach, w Fremantle, Sydney i Broome są uderzająco piękne i bardzo wygodne. Stanowią one idealne miejsce na najwyższej klasy doświadczenia studiów uniwersyteckich. Pokaż mniej
Broome , Fremantle , Sydnej + 2 Więcej Mniej