Program studiów magisterskich na temat marketingu międzynarodowego i zarządzania marką zapewnia zaawansowaną wiedzę z zakresu biznesu, marketingu i zarządzania marką, a także zapewnia odpowiednie umiejętności i narzędzia umożliwiające skuteczne zastosowanie innowacyjnych pomysłów w praktyce.

Ponadto unikalny format i holistyczne, interdyscyplinarne podejście do programu studiów pozwalają poznać nowe horyzonty i wysoce aktualne tematy, które sprawiają, że Master International Marketing i Brand Management to naprawdę wyjątkowe doświadczenie.

W ten sposób zmieniasz się w odpowiedzialnego specjalistę ds. Marketingu i zarządzania marką z szerokim zrozumieniem kulturowym i silną osobowością.

Doskonały marketing międzynarodowy i zarządzanie marką w skrócie

START PROGRAMU

Wrzesień (Pre-Master: May)

JĘZYK INSTRUKCJI

100% po angielsku

TRWANIE

 • 18 miesięcy (pojedynczy stopień)
 • 24 miesiące (podwójny stopień)

WORKLOAD 90-120 ECTS (w zależności od pierwszego stopnia)

FORMAT Pełny etat

NAJWAŻNIEJSZE

 • 1 z 6 międzynarodowych skupień
 • Międzynarodowe projekty marketingu i zarządzania marką
 • 1 zintegrowany semestr za granicą lub podwójny dyplom

WSTĘP

 • Pierwszy stopień naukowy w zakresie studiów biznesowych (oprócz Pre-Master)
 • doskonałe umiejętności językowe

OPŁATA ZA UJĘCIE € 24 000

MBS BEST SCHOLARSHIP MBS oferuje ograniczoną liczbę częściowych stypendiów dla wybitnych kandydatów.

Struktura modułu

107778_MA_IM_BM_ModuleStructure.jpgKierunek studiów

Program studiów Master International Marketing and Brand Management w Munich Business School opiera się na czterech filarach:

Moduły podstawowe nie tylko zapewniają solidne podstawy międzynarodowej wiedzy biznesowej i zarządczej, ale także odpowiednią wiedzę, aby zastosować je w praktyce, ale charakteryzują się jedyną w swoim rodzaju kombinacją tematów wykraczających daleko poza treść konwencjonalne studia biznesowe - uczynienie z Master International Marketing i Brand Management unikalnego programu studiów.

Moduły Focus są przeznaczone wyłącznie dla Master International Marketing and Brand Management i zostały zaprojektowane specjalnie w celu zapewnienia najwyższej jakości wiedzy eksperckiej dotyczącej zrozumienia, tworzenia i wdrażania strategii marketingowych i brandingu, zarządzania zintegrowaną komunikacją marketingową w cyfrowym środowisku i znacznie więcej specjalistycznych zagadnień, którymi chcesz się zająć, aby stać się odnoszącym sukcesy specjalistą w dziedzinie marketingu i zarządzania marką.

Dwa międzynarodowe projekty marketingu i zarządzania marką rzucają wyzwanie twoim umiejętnościom już podczas studiów. We współpracy z innymi studentami dowiesz się, jak stworzyć koncepcję marketingu i brandingu startupowego i zastosować ją w praktyce, a także określić zakres, realizację i realizację projektu marketingowego i brandingowego zleconego przez prawdziwą firmę. Idealne przygotowanie do kariery jako innowacyjny, odpowiedzialny i globalnie myślący menedżer marketingu i marki!

Electives oferują różne opcje, aby jeszcze bardziej dostosować swoje doświadczenie w nauce do Munich Business School i wziąć udział w trendach technologicznych, trendach branżowych, szczęściu w biznesie i wielu innych tematach, które umożliwiają odkrywanie nowych perspektyw.

Master International Marketing i Brand Management - Praktyczne projekty

Międzynarodowe projekty marketingu i zarządzania marką rzucają wyzwanie twoim umiejętnościom już podczas studiów. We współpracy z innymi studentami dowiesz się, jak stworzyć koncepcję marketingu i brandingu startupowego i zastosować ją w praktyce, a także określić zakres, realizację i realizację projektu marketingowego i brandingowego zleconego przez prawdziwą firmę. Idealne przygotowanie do kariery jako innowacyjny, odpowiedzialny i globalnie myślący menedżer marketingu i marki!

Międzynarodowa ostrość

Choć podstawowe zasady biznesowe obowiązują wszędzie, każdy rynek międzynarodowy jest kształtowany przez własne krajobrazy polityczne, kulturowe i historyczne. W związku z tym dobra część zajęć jest poświęcona eksploracji rynków międzynarodowych, międzynarodowych metod biznesowych i konkretnych gospodarek, które obecnie wpływają na globalny biznes.

Podczas studiów magisterskich na MBS wybierasz jeden międzynarodowy fokus w semestrze.

Okres 1 (wrzesień-grudzień)

 • Biznes w Niemczech
 • Biznes w Chinach I
 • Biznes w Ameryce Łacińskiej I

Okres 2 (styczeń-maj)

 • Biznes w Europie
 • Biznes w Chinach II
 • Biznes w Ameryce Łacińskiej II
 • Biznes w USA
 • Biznes na rynkach wschodzących

Magister marketingu międzynarodowego i zarządzania marką - semestr za granicą i podwójny tytuł

Semestr za granicą w jednym z 60 uniwersytetów partnerskich MBS na całym świecie zapewni niezapomniane wrażenia. Poświęcając semestr na międzynarodowym uniwersytecie, poszerzysz swoje kompetencje międzykulturowe i znajomość języków obcych oraz odnajdziesz przyjaciół na całe życie.

Europejskie biznesowe lato - "Brama do Niemiec"

Po drugim semestrze studenci zagraniczni mają możliwość zwiedzenia letniej szkoły Zagrzebskiej Szkoły Ekonomii i Zarządzania (ZSEM) w Chorwacji. Ponadto mogą uczestniczyć w intensywnym kursie językowym w języku niemieckim, a także w szkoleniu zawodowym i aplikacyjnym na niemieckim rynku pracy w MBS (okres: od czerwca do sierpnia).

Podwójny stopień

Współpraca pomiędzy Munich Business School i renomowanymi międzynarodowymi uniwersytetami daje Ci możliwość zdobycia dwóch różnych tytułów magisterskich w ciągu dwóch lat.

Ogólna struktura programów Dual Degree to dwa semestry MBS plus dwa semestry w instytucji partnerskiej, a następnie praca magisterska.

Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Munich Business School »

Ostatnia aktualizacja Styczeń 17, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Wrz 2019
Duration
18 - 24 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
24,000 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrz 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrz 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

MBS 2018 – the Year in Review