Master International Marketing and Brand Management

Informacje ogólne

Opis programu

Program studiów magisterskich na temat marketingu międzynarodowego i zarządzania marką zapewnia zaawansowaną wiedzę z zakresu biznesu, marketingu i zarządzania marką, a także zapewnia odpowiednie umiejętności i narzędzia umożliwiające skuteczne zastosowanie innowacyjnych pomysłów w praktyce.

Ponadto unikalny format i holistyczne, interdyscyplinarne podejście do programu studiów pozwalają poznać nowe horyzonty i wysoce aktualne tematy, które sprawiają, że Master International Marketing i Brand Management to naprawdę wyjątkowe doświadczenie.

W ten sposób zmieniasz się w odpowiedzialnego specjalistę ds. Marketingu i zarządzania marką z szerokim zrozumieniem kulturowym i silną osobowością.

Doskonały marketing międzynarodowy i zarządzanie marką w skrócie

START PROGRAMU

Wrzesień (Pre-Master: May)

JĘZYK INSTRUKCJI

100% po angielsku

TRWANIE

 • 18 miesięcy (pojedynczy stopień)
 • 24 miesiące (podwójny stopień)

WORKLOAD 90-120 ECTS (w zależności od pierwszego stopnia)

FORMAT Pełny etat

NAJWAŻNIEJSZE

 • 1 z 6 międzynarodowych skupień
 • Międzynarodowe projekty marketingu i zarządzania marką
 • 1 zintegrowany semestr za granicą lub podwójny dyplom

WSTĘP

 • Pierwszy stopień naukowy w zakresie studiów biznesowych (oprócz Pre-Master)
 • doskonałe umiejętności językowe

OPŁATA ZA UJĘCIE € 24 000

MBS BEST SCHOLARSHIP MBS oferuje ograniczoną liczbę częściowych stypendiów dla wybitnych kandydatów.

Struktura modułu

107778_MA_IM_BM_ModuleStructure.jpgKierunek studiów

Program studiów Master International Marketing and Brand Management w Munich Business School opiera się na czterech filarach:

Moduły podstawowe nie tylko zapewniają solidne podstawy międzynarodowej wiedzy biznesowej i zarządczej, ale także odpowiednią wiedzę, aby zastosować je w praktyce, ale charakteryzują się jedyną w swoim rodzaju kombinacją tematów wykraczających daleko poza treść konwencjonalne studia biznesowe - uczynienie z Master International Marketing i Brand Management unikalnego programu studiów.

Moduły Focus są przeznaczone wyłącznie dla Master International Marketing and Brand Management i zostały zaprojektowane specjalnie w celu zapewnienia najwyższej jakości wiedzy eksperckiej dotyczącej zrozumienia, tworzenia i wdrażania strategii marketingowych i brandingu, zarządzania zintegrowaną komunikacją marketingową w cyfrowym środowisku i znacznie więcej specjalistycznych zagadnień, którymi chcesz się zająć, aby stać się odnoszącym sukcesy specjalistą w dziedzinie marketingu i zarządzania marką.

Dwa międzynarodowe projekty marketingu i zarządzania marką rzucają wyzwanie twoim umiejętnościom już podczas studiów. We współpracy z innymi studentami dowiesz się, jak stworzyć koncepcję marketingu i brandingu startupowego i zastosować ją w praktyce, a także określić zakres, realizację i realizację projektu marketingowego i brandingowego zleconego przez prawdziwą firmę. Idealne przygotowanie do kariery jako innowacyjny, odpowiedzialny i globalnie myślący menedżer marketingu i marki!

Electives oferują różne opcje, aby jeszcze bardziej dostosować swoje doświadczenie w nauce do Munich Business School i wziąć udział w trendach technologicznych, trendach branżowych, szczęściu w biznesie i wielu innych tematach, które umożliwiają odkrywanie nowych perspektyw.

Master International Marketing i Brand Management - Praktyczne projekty

Międzynarodowe projekty marketingu i zarządzania marką rzucają wyzwanie twoim umiejętnościom już podczas studiów. We współpracy z innymi studentami dowiesz się, jak stworzyć koncepcję marketingu i brandingu startupowego i zastosować ją w praktyce, a także określić zakres, realizację i realizację projektu marketingowego i brandingowego zleconego przez prawdziwą firmę. Idealne przygotowanie do kariery jako innowacyjny, odpowiedzialny i globalnie myślący menedżer marketingu i marki!

Międzynarodowa ostrość

Choć podstawowe zasady biznesowe obowiązują wszędzie, każdy rynek międzynarodowy jest kształtowany przez własne krajobrazy polityczne, kulturowe i historyczne. W związku z tym dobra część zajęć jest poświęcona eksploracji rynków międzynarodowych, międzynarodowych metod biznesowych i konkretnych gospodarek, które obecnie wpływają na globalny biznes.

Podczas studiów magisterskich na MBS wybierasz jeden międzynarodowy fokus w semestrze.

Okres 1 (wrzesień-grudzień)

 • Biznes w Niemczech
 • Biznes w Chinach I
 • Biznes w Ameryce Łacińskiej I

Okres 2 (styczeń-maj)

 • Biznes w Europie
 • Biznes w Chinach II
 • Biznes w Ameryce Łacińskiej II
 • Biznes w USA
 • Biznes na rynkach wschodzących

Magister marketingu międzynarodowego i zarządzania marką - semestr za granicą i podwójny tytuł

Semestr za granicą w jednym z 60 uniwersytetów partnerskich MBS na całym świecie zapewni niezapomniane wrażenia. Poświęcając semestr na międzynarodowym uniwersytecie, poszerzysz swoje kompetencje międzykulturowe i znajomość języków obcych oraz odnajdziesz przyjaciół na całe życie.

Europejskie biznesowe lato - "Brama do Niemiec"

Po drugim semestrze studenci zagraniczni mają możliwość zwiedzenia letniej szkoły Zagrzebskiej Szkoły Ekonomii i Zarządzania (ZSEM) w Chorwacji. Ponadto mogą uczestniczyć w intensywnym kursie językowym w języku niemieckim, a także w szkoleniu zawodowym i aplikacyjnym na niemieckim rynku pracy w MBS (okres: od czerwca do sierpnia).

Podwójny stopień

Współpraca pomiędzy Munich Business School i renomowanymi międzynarodowymi uniwersytetami daje Ci możliwość zdobycia dwóch różnych tytułów magisterskich w ciągu dwóch lat.

Ogólna struktura programów Dual Degree to dwa semestry MBS plus dwa semestry w instytucji partnerskiej, a następnie praca magisterska.

Ostatnia aktualizacja Sty 2019

Informacje o uczelni

Munich Business School, is recognized by U-Multirank 2018 as Germany’s best private university of applied sciences in “Business Studies”, received by Trendence Graduate Barometer 2017 excellent grades ... Czytaj więcej

Munich Business School, is recognized by U-Multirank 2018 as Germany’s best private university of applied sciences in “Business Studies”, received by Trendence Graduate Barometer 2017 excellent grades for internationality and practical relevance and among others, ranked by Trendence Employability Ranking 2016 as 1st amongst all private universities of applied sciences, including all academic subjects across Germany. Pokaż mniej