Master in European Studies - zarządzanie i regulacja

University of Bonn

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Master in European Studies - zarządzanie i regulacja

University of Bonn

Rozwój Unii Europejskiej sprawia, że ​​zapotrzebowanie na rozległym doświadczeniem w sprawach europejskich, w tym integrację na wszystkich szczeblach administracji rządowej i sektora prywatnego w UE wymagane. Master in European Studies - Ład i regulacja Centrum Studiów Integracji Europejskiej (ZEI) na Rheinische Friedrich-Wilhelms-Uniwersytecie w Bonn przygotowuje uczniów do międzynarodowej kariery w różnych instytucjach UE, organizacji międzynarodowych, władz krajowych, organizacji pozarządowych i globalnego biznesu z ,

Proces transformacji UE wiąże się i wpływa na rozwój instytucji UE oraz ich współpracy z instytucjami krajowymi w państwach członkowskich UE. Na podstawie kontraktu ciągły zmienia się coraz większą suwerenność przenoszone z narodowego na poziomie UE. Program analizuje również te efekty w napięciu między państwami członkowskimi a UE, program wprowadza również studentom podstawowych teorii i metod integracji gospodarczej i unii gospodarczej i walutowej w UE.

Decyzje polityczne i prawa w UE zawsze stworzyć nowe ramy prawne. Obejmuje to również regulację sektorach sieciowych (łączności elektronicznej, energii, logistyka) oraz sektor finansowy. Obszary te są przedstawione jako część programu Masters i analizowane. Interakcja rządzenia i regulacji jest teraz w Unii Europejskiej priorytetem. Wyjątkiem, oferowany w języku angielskim studia podyplomowe Master ISE to program oparty na badaniach, które dostarcza odpowiedzi na te pytania. Można być zarówno uczestnicy europejskich i pozaeuropejskich, aby stać się ekspertami w interakcji aspektów politycznych, prawnych i ekonomicznych, które składają się na życie w dzisiejszej Unii Europejskiej oraz stosunki UE z innych części świata.

wymagania:

Ponadprzeciętną wykształcenie wyższe (co najmniej licencjat) na uniwersytecie niemieckim lub zagranicznej, zwłaszcza w zakresie prawa, ekonomii lub nauk politycznych, z co najmniej 180 punktów kredytowych (CP) zgodnie z systemem ECTS - (dowód bardzo dobrych ustnych i pisemnych języka angielskiego umiejętności zobacz stronę pod www.zei.de - służył co najmniej jeden rok doświadczenia zawodowego (staże)

wydział

Wydział obejmuje wybitnych naukowców i praktyków z silnym międzynarodowym doświadczeniem z różnych krajów europejskich. Czołowi eksperci w dziedzinie Unii Europejskiej przygotowanie studentów do kariery w instytucjach europejskich, gospodarki czy polityki. Studenci są oferowane standardów nauczania o najwyższej jakości.

Start każdego roku do 32 ZEI Fellows ekscytujących międzynarodową karierę w oparciu o głęboką i interdyscyplinarnej wiedzy, która bardzo skutecznie przekazuje w ramach programu Mistrzowie CEI od 1998th

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Łączone online i stacjonarne
Start Date
Data rozpoczęcia
Otwarta rekrutacja
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
6,500 EUR
Locations
Niemcy - Bonn, North Rhine-Westphalia
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Otwarta rekrutacja
Niemcy - Bonn, North Rhine-Westphalia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą