Master in Arts and Culture Studies ze specjalizacją w dziedzinie sztuki, kultury i społeczeństwa

Dlaczego sztuki, kultury i społeczeństwa w Rotterdam?

W programie Mistrza Sztuki, Kultury i Społeczeństwa możemy nauczyć się umiejętności, aby doradzić i stać się częścią organizacji kulturalnych. Po ukończeniu studiów, będzie ekspertem, aby włączyć się do wiedzy o marketingu kulturowego lub dla lepszego zrozumienia i motywacji gustów publiczności.

Sztuka, Kultura i Społeczeństwo oferuje unikalne podejście, które integruje tryby dzisiejszych produkcji, dystrybucji i konsumpcji sztuki i kultury poza granicami krajowymi i całej kultury. Jesteś wyszkolony wyobrazić sobie nowe możliwości i nawiązać nowe modele organizacji kultury i sztuki, wykorzystując wiedzę najnowocześniejszych na polityki, marketingu, publiczności i edukacji.

Praca

Program ten wzorzec jest idealnie dopasowany do prawdziwych miłośników kultury, którzy chcą włączyć swoją pasję do kariery. Mamy przygotować się do zarządzania, polityki i komunikacji pozycjach z firm i instytucji kulturalnych, takich jak muzea, teatrów i orkiestr, nadawców i wydawców. Ale także, jeśli ambicją jest polityka lub zarządzania pozycji z rządem lub roli w edukacji akademickiej i badań, program ten jest doskonałym wyborem.

Magister Sztuki i Kultury

O specjalizacji: Sztuka, Kultura i Społeczeństwo

W tej specjalizacji magisterskich Sztuki i Kulturoznawstwa, zyskasz wiedzę i uzyskać lepsze zrozumienie rozwoju, przedsiębiorczości i strategii międzynarodowego świata sztuki. Będziesz uczyć się tych aspektów w odniesieniu do zmian zachodzących w społeczeństwie jako całości. Po ukończeniu studiów, jesteś profesjonalistą w dziedzinie kultury i sztuki, którzy mogą przyczynić się do teorii i badań w zakresie polityki i kwestii organizacyjnych w świecie sztuki.


Pre-master

Dla obiecujących kandydatów, którzy nie spełniają wszystkich warunków wjazdu, prowadzimy roczną programu pre-Master. Ten program przygotowawczy przeznaczony w szczególności dla studentów, którzy mają małe doświadczenie z metod socjologii i badawczych. Podczas programu pre-Master, można zapisać się na wybrane kursy na poziomie Bachelor of Arts i Kulturoznawstwa. Będziesz zapoznania się z kluczowymi pojęciami w socjologii, historii, teorii kultury i międzynarodowej wymiany kultury i sztuki. Ponadto oferujemy szereg kursów, które zostały specjalnie opracowane dla roku pre-master. Po zakończeniu wstępnej mistrza, trzeba będzie całą wiedzę trzeba będzie sprostać wymaganiom programu Master in Sztuki i Kulturoznawstwa.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Erasmus School of History, Culture and Communication - Erasmus University Rotterdam

Zobacz 8 więcej kursów w Erasmus School of History, Culture and Communication - Erasmus University Rotterdam »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 - 2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,060 EUR
2,060 EUR rocznie dla studentów EOG i 10 900 EUR dla studentów spoza EOG.
Wg lokalizacji
Wg daty