Master in Arts and Culture Studies ze specjalizacją w dziedzinie sztuki, kultury i społeczeństwa

Informacje ogólne

Opis programu

Master in Arts and Culture Studies ze specjalizacją w dziedzinie sztuki, kultury i społeczeństwa

Dlaczego sztuki, kultury i społeczeństwa w Rotterdam?

W programie Mistrza Sztuki, Kultury i Społeczeństwa możemy nauczyć się umiejętności, aby doradzić i stać się częścią organizacji kulturalnych. Po ukończeniu studiów, będzie ekspertem, aby włączyć się do wiedzy o marketingu kulturowego lub dla lepszego zrozumienia i motywacji gustów publiczności.

Sztuka, Kultura i Społeczeństwo oferuje unikalne podejście, które integruje tryby dzisiejszych produkcji, dystrybucji i konsumpcji sztuki i kultury poza granicami krajowymi i całej kultury. Jesteś wyszkolony wyobrazić sobie nowe możliwości i nawiązać nowe modele organizacji kultury i sztuki, wykorzystując wiedzę najnowocześniejszych na polityki, marketingu, publiczności i edukacji.

Praca

Program ten wzorzec jest idealnie dopasowany do prawdziwych miłośników kultury, którzy chcą włączyć swoją pasję do kariery. Mamy przygotować się do zarządzania, polityki i komunikacji pozycjach z firm i instytucji kulturalnych, takich jak muzea, teatrów i orkiestr, nadawców i wydawców. Ale także, jeśli ambicją jest polityka lub zarządzania pozycji z rządem lub roli w edukacji akademickiej i badań, program ten jest doskonałym wyborem.

Magister Sztuki i Kultury

O specjalizacji: Sztuka, Kultura i Społeczeństwo

W tej specjalizacji magisterskich Sztuki i Kulturoznawstwa, zyskasz wiedzę i uzyskać lepsze zrozumienie rozwoju, przedsiębiorczości i strategii międzynarodowego świata sztuki. Będziesz uczyć się tych aspektów w odniesieniu do zmian zachodzących w społeczeństwie jako całości. Po ukończeniu studiów, jesteś profesjonalistą w dziedzinie kultury i sztuki, którzy mogą przyczynić się do teorii i badań w zakresie polityki i kwestii organizacyjnych w świecie sztuki.


Pre-master

Dla obiecujących kandydatów, którzy nie spełniają wszystkich warunków wjazdu, prowadzimy roczną programu pre-Master. Ten program przygotowawczy przeznaczony w szczególności dla studentów, którzy mają małe doświadczenie z metod socjologii i badawczych. Podczas programu pre-Master, można zapisać się na wybrane kursy na poziomie Bachelor of Arts i Kulturoznawstwa. Będziesz zapoznania się z kluczowymi pojęciami w socjologii, historii, teorii kultury i międzynarodowej wymiany kultury i sztuki. Ponadto oferujemy szereg kursów, które zostały specjalnie opracowane dla roku pre-master. Po zakończeniu wstępnej mistrza, trzeba będzie całą wiedzę trzeba będzie sprostać wymaganiom programu Master in Sztuki i Kulturoznawstwa.

Ostatnia aktualizacja Sierpień 2017

Informacje o uczelni

The Erasmus School of History, Culture and Communication hosts the Departments of History, Arts and Culture Studies, and Media & Communication of Erasmus University. Accordingly, the Faculty condu ... Czytaj więcej

The Erasmus School of History, Culture and Communication hosts the Departments of History, Arts and Culture Studies, and Media & Communication of Erasmus University. Accordingly, the Faculty conducts research in the fields of history, arts and culture, and media and communication. Pokaż mniej