Program magisterski z psychologii

Radboud University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Program magisterski z psychologii

Radboud University

Czy interesuje Cię złożoność ludzkich zachowań? Czy chciałbyś przyczynić się do dobrostanu ludzi i procesów zmian w naszym społeczeństwie? Jeśli tak, to program studiów magisterskich w dziedzinie psychologii może być właściwym wyborem. W zależności od zainteresowań możesz wybrać specjalizację w jednym z dwóch obszarów: zmiana zachowań lub praca, organizacja

Specjalizacja w zmianie behawioralnej

Co determinuje ludzkie zachowanie? Jak możemy zmienić zachowanie ludzi? Co motywuje nas jako ludzi? W specjalizacji magistra w zakresie zmiany behawioralnej nauczysz się, jak badać wpływy behawioralne w sposób naukowy, a nauczysz się, jak zastosować tę wiedzę w praktycznych sytuacjach. Pod koniec studiów będziesz miał specjalistyczną wiedzę na temat zmian zachowań. Będziesz mógł wykorzystać tę wiedzę w wielu rodzajach zleceń, takich jak: ekspert ds. Reklamy lub marketingu, urzędnik ds. Informacji, konsultant ds. Komunikacji, kierownik projektu, urzędnik ds. Polityki, pracownik naukowy lub, na przykład, ekspert ds. Profilaktyki zdrowia publicznego usługa. Możesz także założyć własną firmę konsultingową lub firmę badawczą.

Specjalizacja w pracy, organizacja

Jak zdrowy jest nowy sposób pracy? Jak zapobiec wypaleniu lub stresowi? Jak angażujesz i porywasz młodych pracowników? Są to pytania, na których nauczysz się doradzać jako psycholog pracy i organizacji lub psycholog z zakresu medycyny pracy. Specjalizując się w tej specjalizacji, nauczysz się analizować jakość pracy i zachowania pracowników, menedżerów, zespołów i grup funkcjonalnych za pomocą teoretycznych schematów i modeli. Dowiesz się również, jak stosować interwencje skoncentrowane na pracownikach, jakości pracy lub organizacji, umożliwiając pracownikom optymalne funkcjonowanie. Ta specjalizacja koncentruje się na trzech konkretnych obszarach, które są wyraźnie rozpoznawalne w dziedzinie zawodowej: psychologia pracy i zdrowia, psychologia personelu (HRM) i psychologia organizacji.

Warunki przyjęć

1. Ukończone studia licencjackie lub równoważne

 • Jeśli uzyskałeś tytuł licencjata z psychologii na Radboud University , jesteś bezpośrednio dopuszczalny.
 • Jeśli uzyskałeś (lub uzyskasz) tytuł licencjata (lub magistra) w psychologii nie z Radboud University , to jesteś dopuszczalny, jeśli twój stopień obejmuje:
 • Masz wystarczającą wiedzę na temat statystyk i analizy danych (co najmniej 15 EC, czyli 420 godzin badania) i pakiet statystyczny SPSS. Następnie musisz mieć możliwość wykonywania podstawowych analiz statystycznych, takich jak test t, testy F, korelacje, analizy regresji, analizy wariancji i testy chi-kwadrat.
 • Masz wystarczającą wiedzę na temat metod badań psychologicznych (co najmniej 20 EC, czyli 560 godzin nauki). Następnie musisz być w stanie rozróżnić różne typy ważności i testy pod kątem niezawodności i oceny jakości różnych typów projektów badawczych.
 • Zdobyłeś wiedzę akademicką i zrozumienie na poziomie licencjata w zakresie psychologii społecznej i pracy / organizacji / psychologii pracy (co najmniej 40 EC, czyli 1120 godzin nauki).
 • Masz doświadczenie w prowadzeniu co najmniej trzech projektów badawczych empirycznych, które różnią się złożonością, zawierają analizy statystyczne z miarami ilościowymi i które zaowocowały pisemnymi raportami, z których przynajmniej jeden jest indywidualnie napisanym raportem w stylu APA. Możemy poprosić o przekazanie tych raportów w celu udokumentowania swoich doświadczeń z wyżej wymienionymi umiejętnościami, jeśli uznamy to za istotne dla Twojego wniosku.

2. Biegła znajomość języka angielskiego

Aby wziąć udział w tym programie, musisz mieć biegłość w pisaniu i mówieniu po angielsku. Ten wymóg został spełniony, gdy spełnisz jeden z następujących warunków:

 • Uzyskał tytuł licencjata z psychologii na Radboud University .
 • Z powodzeniem ukończył program licencjacki (lub magisterski) nauczany w całości w języku angielskim w jednym z następujących krajów: kraje UE / EOG, Australia, Kanada, Nowa Zelandia lub Stany Zjednoczone Ameryki.

Wszyscy inni studenci potrzebują jednego z następujących certyfikatów (certyfikaty nie mogą być starsze niż dwa lata):

 • IELTS akademicki: ogólny wynik co najmniej 7,0 i pasmo co najmniej 6,5
 • TOEFLIKT: całkowity wynik co najmniej 100, co najmniej 22 punkty (czytanie), 22 (słuchanie), 22 (mówienie) i 25 (pisanie).
 • CAE / CPE: ocena co najmniej C

Terminy

 • Programy rozpoczynające się we wrześniu
 • Studenci spoza EOG: 1 kwietnia
 • Studenci z EOG: 1 maja

Chcieć wiedzieć więcej?

Czy chciałbyś dowiedzieć się więcej o Radboud University , wszystko w zaciszu własnego domu? Dołącz do nas na Wirtualny Dzień Otwarty, wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 24 stycznia 2019 roku. Zarejestruj się na stronie www.ru.nl/vod, aby nie przegapić!

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja December 15, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
11,471 EUR
na rok akademicki 2019-2020
Information
Deadline
Kwiec. 1, 2019
Non-EEA students; 1 May: EEA students
Locations
Niderlandy - Nijmegen, Gelderland
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Kwiec. 1, 2019
Non-EEA students; 1 May: EEA students
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Niderlandy - Nijmegen, Gelderland
Termin nadsyłania zgłoszeń Kwiec. 1, 2019
Non-EEA students; 1 May: EEA students
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą