magistra geologii

Informacje ogólne

Opis programu

Master of Science w Nauk o Ziemi

&nbsp

Geologii oferuje podyplomowe studia dla magistra wzdłuż dwóch różnych torach, geologii i geografii.


MS w Nauk o Ziemi - Geologia

Program studiów ma dwa akcenty - jedna dla profesjonalnego geolog i dla nauczyciela Earth Science innych. Były przygotowuje studentów do kariery w przemyśle lub w badaniach rządowych, lub zapewnia przygotowanie do doktora pracować w innej instytucji. Ten ostatni przygotowuje ucznia do nauczania geologii i inne kursy ziemskiej nauki na poziomie średnim lub wyższym. Utwór geologia jest elastyczny. Studentów i doradca wybierze odpowiednie fakultatywnymi na podstawie powierzchni nacisku, takich jak środowisko geologii, stratygrafia, paleontologia kręgowców,, geofizyki geologii naftowej, itp.MS w Nauk o Ziemi - Geografia

Program studiów jest przeznaczony przede wszystkim jako stopień przygotowania dla zaawansowanych pozycji zawodowej. Program jest bardzo elastyczny, podkreślając uwagę na dwie kwestie: E Warunki środowiskowe Nauka i Systemy Informacji Geograficznej. Środowiska pole ostrości nauka jest przeznaczony dla studentów zainteresowanych profesjonalnym zatrudnienia jako środowiska analityków i naukowców, którzy mogą mieć stopni matur w pokrewnej dziedzinie, takich jak geografia, geologia, biologia, rolnictwo, lub ogólne nauki. Systemy Informacji Geograficznej (GIS) ostrości Obszar ten jest zaprojektowany w celu zapewnienia zaawansowane techniczne i teoretyczne prace oczywiście konieczne na drodze do zostania profesjonalnym GIS.W połączeniu z geoprzestrzennych kursów prowadzonych przez Wydział Nauk o Ziemi, uczniowie różnych klas absolwentów poziomu w innych działach, podkreślając techniczne, teoretyczne i stosowane aspekty. Stopień ten ma na celu dostarczenie aktualnych studentów z zaawansowaną pracy oczywiście GIS, jak również zawodowym w danej społeczności. Oprócz ogólnych wymagań wstępnych dla absolwentów studiów, wskazaną w Graduate School sekcji niniejszego katalogu, student wpisaniu Master of Science nauczania musi ukończyć równoważne studiów wymagane przez wydział na Bachelor of Science. Studenci, którzy nie posiadają odpowiedniego licencjackie szkolenia będą musieli nadrobić swoje braki.

&nbsp


Kariera w Geologii

Ponieważ geologia jest ważna zarówno w badaniach naukowych i technologii, geolodzy są bardzo poszukiwane w przemyśle. Jako geolog może znaleźć zatrudnienie nie tylko w poszukiwania i wydobycie, ale także w sferach tak różne, jak finanse, inżynierii i budownictwa, analitycznych i laboratoriów badawczych i planowania środowiska.

Geolodzy znajdź i pomóc w wydobyciu złóż surowców mineralnych, takich jak diamenty, złoto, metaliczny rudy, mika, węgiel i ropa naftowa. Geolodzy również poszukiwania wspólnych materiałów, takich jak kruszywa kamiennego o dokonanie betonu i budowy dróg, wapienia dla cementu, nawozów sztucznych i przemysłu chemicznego, a piasek dla budownictwa lub produkcji szkła. Inżynierowie często pracują z geologów na głównych konstrukcji budowlanych, rozwój tunelu, budowy dróg i dużych wykopów wszelkiego rodzaju.Geologia środowiskowa podkreśla lepszą interakcję z otoczeniem za pomocą geologicznych zasady i jest związany z planowania środowiskowego, bezpieczne unieszkodliwianie odpadów, unikanie zanieczyszczania wody oraz rozwoju obszarów miejskich.

Duże pracodawcy geologów są górnictwo, władze samorządowe, instytucje rządowe, cywilne przemysłu maszynowego i przemysłu naftowego. Geolodzy są często zaangażowane w prace badawcze w różnych instytutach badawczych, muzeach i na uniwersytetach.

&nbsp

&nbsp

Kariera w Geografii

Stopień w geografii lub GIS studiów przygotuje cię do pracy w różnorodnych dziedzinach. Prawie każdy problem można spojrzeć z geograficznego, marketingu, przestępczości, zdrowia, ochrony przyrody, edukacji, polityce, turystyka, handel, transport, usługi socjalne perspektywy. Lista może iść dalej.I że s 'dlaczego tło geografia mogą być istotne dla zatrudnienia w żadnej z tych dziedzin, i wiele innych. Systemów danych przestrzennych, na przykład, stały się podstawową koniecznością dla wielu organizacji. Czy 're technologia poglądach, lub więcej w naukach społecznych, w rzeczywistości geograficznej wiedzy i umiejętności - albo podstawowy świadomość geograficznych sposobów myślenia - mogą być przydatne i istotne w dowolnej liczbie zajęć.

Ostatnia aktualizacja Lut 2012

Informacje o uczelni

FHSU is the leading forward-thinking, entrepreneurial university of the Midwest. We have an enrollment of more than 13,000 students and offer hundreds of certificate and degree programs at the associa ... Czytaj więcej

FHSU is the leading forward-thinking, entrepreneurial university of the Midwest. We have an enrollment of more than 13,000 students and offer hundreds of certificate and degree programs at the associate's, bachelor's and master's levels through 28 academic departments. Pokaż mniej
Wichita , USA Online + 1 Więcej Mniej