MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Zarządzanie energią w Szwecja. Szukaj studiów magisterskich w Szwecja tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Badania zarządzania energią skupić się na edukacji osoby o rozwoju zrównoważonego zużycia energii. Omawiane tematy mogą obejmować oszczędności energii, systemy monitoringu i kontroli strat energii. programy zarządzania energią mogą przygotować osoby do pracy w takich dziedzinach, jak rząd i urbanistyki. 

Szwecja (Sverige) jest największym z krajów skandynawskich, z liczbą ludności około 9,5 mln. Graniczy z Norwegią i Finlandią i jest podłączony do Danii przez most Öresund (Öresundsbron). Szwecja ma silną tradycję i wciąż otwarta, ale dyskretny kraju.

Studia magisterskie Zarządzanie energią w Szwecja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Zarządzanie energią w Szwecja.

2 Wyniki z Zarządzanie energią, Szwecja Filter

Master In Environomical Pathways for Sustainable Energy Systems (SELECT)

KTH Royal Institute of Technology
MSc
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
15 Sty 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Wspólny program magisterski w zakresie ścieżek Pathways dla zrównoważonych systemów energetycznych (SELECT) jest oferowany przez osiem europejskich uniwersytetów za pośrednict ...

Czytaj więcej

Mistrz w energooszczędnym środowisku zbudowanym

Dalarna University
Magisterskie
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Poprawić efektywność energetyczną i środowiskową budynków i związanej z nimi infrastruktury. Pomóż społeczeństwu znaleźć drogę do bardziej zrównoważonej przyszłości poprzez te ...

Czytaj więcej