MASTERSTUDIES

Studia magisterskie na kierunku Zarządzanie energią w Grenoble 2020/2021

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Badania zarządzania energią zapewniają edukację w zakresie oszczędzania energii i zrównoważonego rozwoju praktyki energetycznej. Studenci mogą odkrywać technik oszczędzania energii, zasady badań, systemy monitoringu i procedury kontrolne dotyczące strat energii.

Francja jest obecnie w gronie 20 najlepszych krajów funkcjonujących w warunkach gospodarki ze względu na ich doskonałe wyniki zorientowanych szkolnictwa wyższego wykształcenia. Większość kursów na uczelniach oferowane są w języku francuskim. Francja ma 60 publicznych i 100 uczelni prywatnych.

U podnóża francuskich Alp odpoczynku Grenoble City. Jest stolicą departamentu Isere. Grenoble ma ponad 140.000 mieszkańców. Uniwersytet w Grenoble jest kilka kampus i kolegia rozrzucone po całym mieście.

Studia magisterskie Zarządzanie energią w Grenoble. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Zarządzanie energią w Grenoble.

1 Wyniki z Zarządzanie energią, Grenoble Filter

Zaawansowany magister marketingu i zarządzania energią

格勒诺贝尔管理学院
Magisterskie
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
15 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Advanced Master's. Program certyfikowany przez Francuski Krajowy Rejestr Certyfikatów Zawodowych (RNCP). Alternatywne studia w klasie z doświadczeniem zawodowym.

Czytaj więcej