MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Nauczanie w Zjednoczone Emiraty Arabskie. Szukaj studiów magisterskich w Zjednoczone Emiraty Arabskie tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Nauczanie odnosi się do obszaru akademickiego, w którym studenci uczą się, jak najlepiej poinstruować osobę lub grupę studentów. Omawiane tematy mogą obejmować metody nauczania, warunki dla skutecznego rozwoju i ewaluacji i oceny uczenia się.

Zjednoczone Emiraty Arabskie, czasem nazywana po prostu Arabskie lub UAE, jest krajem arabskim, w południowo-wschodniej części Półwyspu Arabskiego nad Zatoką Perską, na granicy Oman na wschodzie i Arabii Saudyjskiej na południu, a także dzielenie się granice morskie z Kataru i Iran.

Studia magisterskie Nauczanie w Zjednoczone Emiraty Arabskie. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Nauczanie w Zjednoczone Emiraty Arabskie.

5 Wyniki z Nauczanie, Zjednoczone Emiraty Arabskie Filter

University of Leicester Masters in Applied Linguistics and TESOL

Stafford
MA
<
studia niestacjonarne
<
30 miesiące
Język angielski
Online

Master of Arts in Teaching the English Language zapewnia zdolność do refleksji, analizy i krytycznej oceny koncepcji nauczania i uczenia się języka. Zapoznaj się z założeniami ...

Czytaj więcej

Master of Teaching English to Speakers of Other Languages (TESOL)

Curtin University
Magisterskie
27 Lip 2020
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Po ukończeniu studiów uczniowie wykażą się umiejętnością stosowania teoretycznych zasad i koncepcji, które leżą u podstaw współczesnych praktyk TESOL (Nauczanie języka angiels ...

Czytaj więcej

Mistrz w nauczaniu języka francuskiego jako drugiego języka

Université Paris-Sorbonne Abou Dhabi
Magisterskie
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Myślisz o poprawie swoje doświadczenia dodając tytuł magistra do swojego profilu. Jeżeli jesteś po francusku głośnik, stopień Master in języka francuskiego przeznaczony dla uc ...

Czytaj więcej

Instruktażowe technologii, pedagodzy, MS

NYIT- Abu Dhabi
MSc
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Po pomyślnym zakończeniu kraju uznany i NYSED zatwierdzonym programem NYIT, będziesz uprawniony do poświadczania stanu Nowy Jork jako Specjalista Technologii Edukacyjnych i dl ...

Czytaj więcej

Magistra w nauczaniu języka angielskiego dla osób mówiących innymi językami (MA TESOL)

American University of Sharjah
MA
Sie 2020
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Nasze Master of Arts w programie TESOL jest przygotowanie premier do kariery w nauczania języka angielskiego dla obcokrajowców (TESOL).

Czytaj więcej