MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Nauczanie w Zjednoczone Emiraty Arabskie. Szukaj studiów magisterskich w Zjednoczone Emiraty Arabskie tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Nauczanie odnosi się do obszaru akademickiego, w którym studenci uczą się, jak najlepiej poinstruować osobę lub grupę studentów. Omawiane tematy mogą obejmować metody nauczania, warunki dla skutecznego rozwoju i ewaluacji i oceny uczenia się.

Zjednoczone Emiraty Arabskie, czasem nazywana po prostu Arabskie lub UAE, jest krajem arabskim, w południowo-wschodniej części Półwyspu Arabskiego nad Zatoką Perską, na granicy Oman na wschodzie i Arabii Saudyjskiej na południu, a także dzielenie się granice morskie z Kataru i Iran.

Studia magisterskie Nauczanie w Zjednoczone Emiraty Arabskie. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Nauczanie w Zjednoczone Emiraty Arabskie.

1 Wyniki z Nauczanie, Zjednoczone Emiraty Arabskie Filter

Mistrz w nauczaniu języka francuskiego jako drugiego języka

Université Paris-Sorbonne Abou Dhabi
Zjednoczone Emiraty Arabskie, Abu Dabi
Studia menedżerskie
Październik 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
Język angielski
Stacjonarne

Myślisz o poprawie swoje doświadczenia dodając tytuł magistra do swojego profilu. Jeżeli jesteś po francusku głośnik, stopień Master in języka francuskiego przeznaczony dla uc ...

Czytaj więcej