MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Nauczanie w Tajwan

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Studenci, którzy studiują nauki nauczyć się edukować innych w określonych obszarach. Programy mogą łączyć wiedzę w danym obszarze z narzędzi i metod, aby móc dzielić się tą wiedzą z innymi osobami.

Tajwan (chiński tradycyjny: 台湾 lub 台湾, chiński uproszczony: 台湾 Tai WAN) jest naród, który jest domem dla ponad 23 milionów osób i jest jednym z najgęściej zaludnionych miejsc na świecie. Najbardziej prestiżowy uniwersytet jest Krajowa Taiwan University.

Studia niestacjonarne studia magisterskie w Tajwan. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach magisterskich na kierunku Nauczanie w Tajwan.

2 Wyniki z Nauczanie, Tajwan Filter

Mistrz w nauczaniu języka chińskiego jako języka obcego

Ming Chuan University
MA
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

W ostatnich latach pole TCS / FL (nauczanie chińskiego jako drugiego / obcego języka) szybko rozszerzyło się w każdym zakątku świata. Program magistra nauczania języka chiński ...

Czytaj więcej

M.ED. w uczeniu się i instrukcji

National Taipei University of Education
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

M.Ed. w nauczaniu i instruktażu skupia się na nauczaniu skoncentrowanym na uczniu, uczeniu się teorii i strategii, mobilnej nauce i ocenie uczenia się.

Czytaj więcej