Studia magisterskie Nauczanie w Rosja. Szukaj studiów magisterskich w Rosja tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu. Nauczanie jest obszarem akademickiego, w który… Czytaj więcej

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Nauczanie jest obszarem akademickiego, w którym studenci uczą się technik i metod dotyczących najlepszych sposobów, aby dzielić się wiedzą. Studenci mogą wybrać skupić się na jednym konkretnym wieku dyscypliny studiów lub nauki, lub skupić się na ogólnych metod instruowania.

Rosja, lub też oficjalnie znany jako Federacji Rosyjskiej, jest krajem, w północnej Eurazji. Edukacja w Rosji jest głównie przez państwo i jest regulowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. W Rosji, zajmuje około 70% czasu szkolenia na lekcjach kontaktu z nauczycielem, reszta 30% nakładu pracy poświęcone są niezależne badania materiału.

Studia magisterskie Nauczanie w Rosja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Nauczanie w Rosja.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 

Северный (Арктический) федеральный университет
Arkhangelsk , Russia
Studia menedżerskie
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Język angielski
Wrzesień 2020
10 Jul 2015
Stacjonarne
 
Sholokhov Moscow State University for the Humanities
Moscow , Russia

Program szkolenia ma na celu stworzenie tezę opartą na znaczenie i prymatu produktów kreatywnych i edukacyjnych.

Program szkolenia ma na celu stworzenie tezę opartą na znaczenie i prymatu produktów kreatywnych i edukacyjnych. -
Studia menedżerskie
Łączone online i stacjonarne
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Wrzesień 2020
Łączone online i stacjonarne
Stacjonarne
Online