$close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Marketing w Pereira 2022

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie. Profesjonalistów z wykształceniem w dziedzinie marketingu i komunikacji może otworzyć nowe możliwości dla ich kariery. Mogą wykorzystać swoje umiej… Czytaj więcej

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Profesjonalistów z wykształceniem w dziedzinie marketingu i komunikacji może otworzyć nowe możliwości dla ich kariery. Mogą wykorzystać swoje umiejętności, aby doradzić w zakresie badań konsumenckich i wizerunek marki, zarządzania grupą marketingową w ich towarzystwie.

Kolumbia jest naprawdę różnorodny i wyjątkowy kraj, położony w północno-zachodnim rogu Ameryki Południowej. Z przyjaznych ludzi, krajobrazów i miast egzotycznych kosmopolityczne, Kolumbia jest na pewno miejsce do nauki hiszpańskiego.

Wiele instytucji wyższego nauczania siedzieć w tym mieście wśród nich wybitny Technological University of Pereira. Miasta zróżnicowana kultura i języki używane nie są przeszkodą dla każdego, kto chce studiować tutaj.

Studia magisterskie Marketing w Pereira. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Marketing w Pereira.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Kolumbii
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Fundación Universitaria Del Área Andina
Pereira, Kolumbia

Globalny marketing cyfrowy otwiera drzwi do wielu możliwości profesjonalnego działania w różnych aspektach globalnej gospodarki. Oprócz tego widoczny jest wzrost handlu elektr ... +

Globalny marketing cyfrowy otwiera drzwi do wielu możliwości profesjonalnego działania w różnych aspektach globalnej gospodarki. Oprócz tego widoczny jest wzrost handlu elektronicznego, który generuje zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy znają i potrafią zidentyfikować strategie reklamowe o dużym wpływie, aby faworyzować interesy organizacji na całym świecie. Biorąc pod uwagę, że gospodarka i rynki globalne poruszają się z dużą dynamiką, potrzebni są profesjonaliści potrafiący rozwiązywać różne wyzwania stawiane przez rynek i świat cyfrowy, tworzący profile menedżerskie ze zdolnością do podejmowania decyzji w oparciu o nowe. technologie i procesy innowacyjne. Dlatego w AREANDINIE dbamy o przenoszenie Twoich możliwości na wyższy poziom, rozwijanie Twoich umiejętności tak, abyś opanował konkurencyjne środowiska na zasadach odpowiedzialności i dużego etycznego rozsądku, a także przywiązania do realiów regionu i kraj. -
Magisterskie
Spanish (Colombia)
Ośrodek kształcenia