Filter
Studia magisterskie
Austria Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Marketing w Austria. Szukaj studiów magisterskich w Austria tutaj!

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Marketing i szkolenie komunikacja jest niezbędna do tworzenia kampanii reklamowej, które będą promować produkty i usługi na rynku. Studenci w tych kursów nauczyć się tworzyć reklamy dla telewizji, radia, mediów cyfrowych oraz kampanie drukowania.

Podstawową cechą austriackiego systemu szkolnictwa wyższego jest czteroletni kurs. Po ukończeniu licencjat, uniwersytet często mają stypendia dla studentów, którzy mogą chcieć dalszych badań magisterskie, a nawet doktoranckie.

Studia magisterskie Marketing w Austria. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Marketing w Austria.

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Marketing, Austria

IMC University of Applied Sciences Krems

W programie magisterskim Marketing studenci mogą specjalizować się w turystyce i marketingu usług, marketingu mody i stylu życia oraz marketingu detalicznym i handlowym. ... [+]

Zmień się w eksperta komunikacji marketingowej

Rozwijamy ekspertów ds. Komunikacji marketingowej, otwierając drzwi do wielu stanowisk zarówno po stronie klienta, jak i dostawcy. Studenci mogą specjalizować się w turystyce i marketingu usług, marketingu mody i stylu życia oraz handlu detalicznym i kupującym.

Grupa docelowa

Jesteś zainteresowany trudnym zarządzaniem komunikacją marketingową. Ponadto, jesteś szczególnie zainteresowany jedną z następujących branż: turystyka, moda i styl życia lub handel detaliczny.

Kariera

Jako absolwent, będziesz w stanie przyjąć szeroki zakres stanowisk kierowniczych i kierowniczych. Twoje obowiązki mogą obejmować opracowywanie planów marketingowych i strategii, zarządzanie współpracą z agencjami i dyrektorami marketingu, negocjowanie i zawieranie umów, rekrutację i szkolenie sprzedawców, projektowanie strategii sprzedaży i sieci dystrybucji, przeprowadzanie badań rynku i planowanie sprzedaży, opracowywanie strategii ustalania cen, oraz budżetowanie i kontrolowanie.... [-]

Austria Krems an der Donau
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Webster Vienna Private University

Celem rdzenia marketingu jest okazją dla studentów, aby badać dynamikę ludzkich zachowań, które wpływają na decyzje marketingowe ... ... [+]

Master of Arts (MA) w Marketing

&nbsp

Celem rdzenia marketingu jest okazją dla studentów, aby badać dynamikę ludzkich zachowań, które wpływają na decyzje marketingowe. Zawarte w tej analizy jest badanie skuteczne praktyki handlowe oraz procedury i techniki analityczne wymagane przed podstawowych decyzji marketingowych.

&nbsp

Program nauczania

36 godzin kredytowych wymaganych do Master of Arts (MA) lub 48 godzin kredytowych wymaganych do Master of Business Administration (MBA ) Musi zawierać następujące kursy dla głównych / nacisk na marketing:

MRKT 5000 Marketing (Wymagana Course) MRKT 5800 Zarządzanie sprzedażą lub MRKT 5890 Statystyki Marketing MRKT 5920 Zarządzanie Channel Marketing MRKT 5940 promocyjne zarządzania MRKT 5960 Zarządzanie Marketing MRKT 5970 Badań Marketingowych MRKT 5980 International Marketing 6000 MRKT Integrated Studies in Marketing lub MR KT 6250 Thesis ... [-]
Austria Vienna
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1.5 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku