Filter
Studia magisterskie
Australia Western Australia Western Australia

Studia magisterskie na kierunku Marketing w Western Australia 2019

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Marketing i szkolenie komunikacja jest niezbędna do tworzenia kampanii reklamowej, które będą promować produkty i usługi na rynku. Studenci w tych kursów nauczyć się tworzyć reklamy dla telewizji, radia, mediów cyfrowych oraz kampanie drukowania.

Australia posiada siedem z góry 100 instytucji szkolnictwa wyższego na świecie! Australia znajduje się powyżej m.in. w Niemczech, Holandii i Japonii, ósme w 2012 Universitas U21 rankingu krajowych systemów szkolnictwa wyższego.

Studia magisterskie Marketing w Western Australia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Marketing w Western Australia.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne możliwe programy Australia

1 Wyniki z Marketing, Western Australia

Stopnie naukowe
Lokalizacja
Australia
Western Australia
Typ studiów
Tempo
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
The University of Western Australia

Marketing koncentruje się na tworzeniu i utrzymywaniu klientów poprzez znajdowanie, komunikowanie się i utrzymywanie przewagi konkurencyjnej, która sprawia, że ​​firma na ... [+]

Przegląd

Marketing koncentruje się na tworzeniu i utrzymywaniu klientów poprzez znajdowanie, komunikowanie się i utrzymywanie przewagi konkurencyjnej, która sprawia, że ​​firma naprawdę odnosi sukcesy. Tematy poruszane w marketingu obejmują reklamę, strategię firmy, analizę konkurencji i tworzenie wartości.

Master of Marketing jest odpowiedni zarówno dla profesjonalistów pracujących w dziedzinie marketingu i pokrewnych dziedzinach, jak i tych, którzy chcą się przenieść na pole.

O kursie

Studenci marketingu w UWA mają możliwość podejmowania projektów dla prawdziwych organizacji i wcześniej współpracowali z takimi firmami jak Coles, Google, Microsoft, Rio Tinto, Tourism WA, Transperth i Westpac.... [-]

Australia Crawley
Styczeń 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku