$close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź Kształcenie na odległość studia magisterskie na kierunku Ekonomika w Kentucky

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie. Ekonomia i administracja jest hybrydą dziedziną, w której specjaliści są przeszkoleni zarówno w ekonomii makro i mikro. Analiza historii i zrozumieni… Czytaj więcej

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Ekonomia i administracja jest hybrydą dziedziną, w której specjaliści są przeszkoleni zarówno w ekonomii makro i mikro. Analiza historii i zrozumienie zasad ekonomicznych wraz ze znajomością finansów, polityki społecznej oraz tematów biznesowych uzbroić ekspertów w dziedzinie tworzenia krótkich i długich zaleceń terminowych.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Kształcenie na odległość studia magisterskie na kierunku Ekonomika w %Kentucky. Uzyskaj wszystkie informacje o Kształcenie na odległość studiach na kierunku Ekonomika w Kentucky.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w USA
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Northern Kentucky University Online
Highland Heights, Stany Zjednoczone

Rozwijaj umiejętności w zakresie mobilności zawodowej i stabilności zawodowej dzięki internetowemu programowi Master of Accountancy Professional Track z Northern Kentucky Univ ... +

Rozwijaj umiejętności w zakresie mobilności zawodowej i stabilności zawodowej dzięki internetowemu programowi Master of Accountancy Professional Track z Northern Kentucky University. Ten cenny tytuł magistra rachunkowości ma na celu kwestionowanie i doskonalenie umiejętności interpretowania i analizowania informacji finansowych, monitorowania finansów, zostania zaufanym doradcą dla firm i klientów oraz tworzenia planów kursów na przyszłość. Idealny dla studentów, którzy mają już licencjackie doświadczenie w rachunkowości, ten internetowy program studiów księgowych pozwala zarobić cenne godziny semestralne wymagane do przystąpienia do egzaminu CPA. Przed rejestracją należy sprawdzić określone wymagania licencyjne w swoim stanie. Wybrane kursy zostały opracowane we współpracy z Becker Professional Education, wiodącą firmą przygotowującą do egzaminów CPA, w celu odzwierciedlenia części finansowej i przepisów egzaminu. Jako student tego programu studiów magisterskich z rachunkowości online otrzymasz zniżkę na materiały przeglądowe i poznasz rzeczywiste aplikacje od wysoko wykwalifikowanych wykładowców, z których wielu ma duże doświadczenie w wykonywaniu CPA. -
Magisterskie
Język angielski
Online