MASTERSTUDIES.PL

Znajdź Kształcenie na odległość studia magisterskie na kierunku Ekonomika w Arkansas

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Ekscytująca i unikalne pole, ekonomia i administracja obejmuje badanie zarówno większej gospodarki i indywidualnych zachowań w obrębie tej gospodarce. Zaawansowana znajomość ekonomii powiększonej szkolenia w biznesie, finansach i porządku publicznego pozwolić sobie wiele możliwości kariery dla ekspertów, aby pomóc zarówno organizarions sektora publicznego i prywatnego.

Nawet my uczestniczyć odległe zajęcia edukacyjne online, kilka uniwersytetów trzymać rozpoczęcie w kilku miejscach. Można nawet przerywać zajęcia dla wielu tygodni w ciągu roku, bez cofania i bez rzucania kredytów studenckich do spłaty. To jest mocny argument wielu ludzi patrzy na podczas rejestracji w odległości nauki klas.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Kształcenie na odległość studia magisterskie na kierunku Ekonomika w %Arkansas. Uzyskaj wszystkie informacje o Kształcenie na odległość studiach na kierunku Ekonomika w Arkansas.

1 Wyniki z Ekonomika, Arkansas, Kształcenie na odległość Filter

Master of Accountancy (macc)

University of Central Arkansas
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 30 godziny Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Conway + 2 więcej

UCA Mistrz Rachunkowości (MACC) zapewnia zaawansowane, szczegółowe szkolenie w zakresie rachunkowości, biznesu i przywództwa dla tych osób, które prowadzą lub poszukujących pracy zawodowej w dziedzinie rachunkowości. Z powodu ciągłych zmian w globalnym środowisku biznesowym, księgowi muszą głębszy i szerszy wiedzy niż kiedykolwiek wcześniej. Program macc pomaga zapewnić studentowi umiejętności niezbędne, by odnieść sukces w szybko zmieniającym się środowisku biznesowym. Program jest wszechstronny i rozwija koncepcyjnej i technicznej kompetencji uczniów księgowego, umiejętności komunikacyjnych, zdolności badawczych i analitycznych oraz umiejętności przywódczych.