Filter
Studia magisterskie
Słowacja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Ekonomika w Słowacja. Szukaj studiów magisterskich w Słowacja tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Ekonomia i administracja to połączenie wielu różnych dyscyplin. Specjaliści są przeszkoleni w zakresie biznesu, makro i mikro ekonomii, finansów, polityki społecznej i innych tematów, aby pomóc im analizować i zrozumieć krajowy lub globalny obraz finansowy.

Słowacja to państwo śródlądowe w Europie Środkowej. Liczy ponad pięć milionów ludzi. Główne powody do odwiedzenia Słowacji są jej naturalne piękno, żywy historia i ogromne możliwości dla relaksu. Słowacy są przyjazne i spokojne osoby żyjące w wolnym demokratycznym państwie. Comenius Univerzity jest najstarszym istniejącym uniwersytet słowacki, w Bratysławie.

Studia magisterskie Ekonomika w Słowacja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Ekonomika w Słowacja.

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Ekonomika, Słowacja

Pan-European University

Absolwenci programu studiów magisterskich z zakresu International Business są przygotowani do wykonywania wszystkich funkcji kierowniczych, kierowniczych w obszarze temat ... [+]

Absolwenci programu studiów magisterskich z zakresu International Business są przygotowani do wykonywania wszystkich funkcji kierowniczych, kierowniczych w obszarze tematycznym.

Treść i natura ich studiów pozwala im zdobyć rozległą wiedzę, aby być kompetentnie zdolnym do rozwiązywania konkretnych zadań przypisywanych przez praktykę gospodarczą i rzeczywiste życie gospodarcze z niezbędnym stopniem kreatywności i autonomii. Absolwenci międzynarodowego programu studiów będą zaznajomieni z tematami z następujących dziedzin: gospodarka światowa, handel międzynarodowy, zarządzanie strategiczne, marketing międzynarodowy, finanse międzynarodowe i międzynarodowe zarządzanie przedsiębiorstwem... [-]

Słowacja Bratislava
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Matej Bel University

Absolwenci tego programu mogą wykonywać wiele zadań w wielu różnych gałęziach przemysłu i innych sektorów gospodarki, zarówno krajowych i międzynarodowych. ... [+]

Absolwenci tego programu mogą wykonywać wiele zadań w wielu różnych gałęziach przemysłu i innych sektorów gospodarki, zarówno krajowych i międzynarodowych.

Chociaż największy udział absolwentów pracy w instytucjach finansowych, są również można znaleźć w innych przedsiębiorstwach i organizacjach, zarówno w sektorze prywatnym i publicznym, w tym organów celnych i podatkowych, innych instytucji rządowych na wszystkich szczeblach, a także w dziedzinie podatku Rada.

Fakt, że program studiów jest w języku angielskim lub francuskim, a jednocześnie obejmuje udział zagranicznych uczelni daje studentom szansę na poprawę swoich umiejętności językowych i profesjonalnego przygotowania, a także wzmacnia reputację rynkową ich kwalifikacji, rangę Wydział Ekonomiczny Uniwersytet Mateja Bela w Bańskiej Bystrzycy i jej uczelniach partnerskich.... [-]

Słowacja Banská Bystrica
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 znajdź program juris doctor
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku