Filter
Studia magisterskie
Rosja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Zrównoważony rozwój w Rosja. Szukaj studiów magisterskich w Rosja tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Zajmując dyplom zrównoważonego rozwoju jest niezwykle satysfakcjonujące przedsięwzięciem, chociaż istnieje wiele trudnych problemów i debaty, które wynikają z tego tematu. Zrozumienie znaczenia zrównoważonego rozwoju do zdrowia świecie i społeczności jest stosunkowo nową dyskusję wśród naukowców i liderów.

Rosja, lub też oficjalnie znany jako Federacji Rosyjskiej, jest krajem, w północnej Eurazji. Edukacja w Rosji jest głównie przez państwo i jest regulowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. W Rosji, zajmuje około 70% czasu szkolenia na lekcjach kontaktu z nauczycielem, reszta 30% nakładu pracy poświęcone są niezależne badania materiału.

Studia magisterskie Zrównoważony rozwój w Rosja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Zrównoważony rozwój w Rosja.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Zrównoważony rozwój, Rosja

Peoples’ Friendship University of Russia

Celem programu magisterskiego jest przygotowanie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, posiadających wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne w zakresie zarządzania ... [+]

Magister ekonomii Natural Resources Management

Okres studiów: 2 lat Punkty ECTS: 120 Język: angielski

Opis programu

Celem programu magisterskiego jest przygotowanie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, posiadających wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne w zakresie zarządzania gospodarką przyrody.

Nowoczesny ekspertem w sprawach ekonomii zarządzania zasobami naturalnymi ma szanse zatrudnienia na rynku pracy, posiada obszerny zestaw kompetencji zawodowych. Wśród nich szacunki ekonomiczne jakości zasobów naturalnych, szacunki ekonomiczne środków w zależności od ich stanu i popytu, szacowania szkód gospodarczych i zagrożeń natury przy użyciu ekologicznych gospodarki łowieckiej, opodatkowania w zakresie gospodarki łowieckiej, rachunkowości i sprawozdawczości, ekologicznych i ekologiczne zarządzania, jak również.... [-]

Rosja Moscow
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku