Szukaj tutaj programów Zrównoważona energia Kształcenie na odległość

Znajdź Best Kształcenie na odległość Zrównoważona energia tutaj!

Zrównoważona energia

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Mistrz Zrównoważonej Energii jest interdyscyplinarna nauka metod świat musi zatrudnić, aby spełnić swoje potrzeby energetyczne. Największym wyzwaniem jest to, jak sprostać tym wymaganiom poprzez wdrożenie nowego prawa i polityki, a mimo ciągłego, szybkiego, globalizacji.

Nawet my uczestniczyć odległe zajęcia edukacyjne online, kilka uniwersytetów trzymać rozpoczęcie w kilku miejscach. Można nawet przerywać zajęcia dla wielu tygodni w ciągu roku, bez cofania i bez rzucania kredytów studenckich do spłaty. To jest mocny argument wielu ludzi patrzy na podczas rejestracji w odległości nauki klas.

Top Kształcenie na odległość Zrównoważona energia. Wszystkie informacje na temat Kształcenie na odległość Zrównoważona energia i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Master in Sustainable Energy Systems

Open University Of Cyprus
Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2018 Cypr Cypr online + 1 więcej

[+]

Kod Moduły Zatrudnienie [-]

Masters W Energii Odnawialnej I Zrównoważonej Energii

UNIBA Centro Universitario Internacional de Barcelona
Online W niepełnym wymiarze czasu 10 miesięcy September 2018 Hiszpania Barcelona

Stopień tego pana rodzi się sprostać wyzwaniom obecnego energii i ochrony środowiska w kontekście zrównoważonego rozwoju, które jawi się jako nowego paradygmatu odniesienia. [+]

WPROWADZENIE I CELE

Stopień tego pana rodzi się sprostać wyzwaniom obecnego energii i ochrony środowiska w kontekście zrównoważonego rozwoju, które jawi się jako nowego paradygmatu odniesienia.

Program odnosi się do tej koncepcji we wszystkich jego aspektach i przygotowuje studentów do pracy w firmach i instytucjach, które zapewniają trwałe rozwiązania i zintegrować w swojej strategii zrównoważonego rozwoju biznesu.

Jak pokazano w różnych raportach, to sektor strategiczny i rośnie z wielkich perspektyw tworzenia wykwalifikowanych miejsc pracy, zwłaszcza, choć nie wyłącznie, w dziedzinie energii odnawialnej i efektywności energetycznej. W tym sensie, badania przeprowadzone w 2012 roku przez Instytut na rzecz dywersyfikacji i oszczędność energii, że ramy te generują liczne jakości pracy. W przypadku Hiszpanii przewiduje wzrost możliwości rozwoju zawodowego 75% do roku 2020.... [-]