MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Zrównoważona energia Hongkong tutaj!

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

programów zrównoważonej energii często koncentrują się na nauce i matematycznych zasad, które odnoszą się do oszczędzania energii. Studenci mogą dowiedzieć się o alternatywnych źródeł energii, takich jak biopaliwa, paneli słonecznych i turbin wiatrowych, oraz w jaki sposób mogą być włączone w dzisiejszych systemów energetycznych.

Hong Kong, znalazł się na południowym wybrzeżu Chin, kraj ten jest jednym z dwóch specjalnych regionów administracyjnych w Republice Chin. Hong Kong 's szkolnictwa wyższego znajduje się w strukturze Anglii, jak również systemów międzynarodowych. Jest on zarządzany przez kraj 's Bureau.

Zrównoważona energia w Hongkong. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Zrównoważona energia w Hongkong. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Zrównoważona energia, Hongkong Filter

MPhil w zrównoważonej energii i środowisku

The Hong Kong University of Science and Technology
Magisterskie
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Innowacyjne technologie zrównoważonej energii o minimalnym wpływie na środowisko będą działać jako katalizator, który zapoczątkuje przełomowy rozwój w wielu dziedzinach, od ba ...

Czytaj więcej