MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Zielone studia. Znajdź studia magisterskie na kierunku Zielone studia

Stopień magistra jest zaawansowanym programem edukacyjnym, który rozwija się na tematy uczniowie uczeni podczas pierwszych czterech lat studiów. Większość z tych programów wymaga dodatkowych dwóch lat studiów stacjonarnych, a studenci zazwyczaj muszą wykonać ostatni projekt demonstrujący opanowanie materiału.

Czym jest magister w dziedzinie badań ekologicznych? Są to zazwyczaj stopnie biznesowe, które koncentrują się na opracowaniu nowych sposobów rozwiązywania typowych problemów. Wraz z lepszym zrozumieniem środowiska i zmieniającymi się postawami publicznymi organizacje często potrzebują przywódców, które mogą im pomóc. Tematyka badań często obejmuje wpływ na środowisko procesów produkcyjnych i logistycznych, obciążeń regulacyjnych oraz strategii na rzecz utrzymania zysków. Studenci mogą się dowiedzieć, w jaki sposób produkcja zielonej energii i techniki budownictwa ekologicznego mogą poprawić możliwości organizacji.

Po ukończeniu jednego z tych studiów, absolwenci są gotowi stać się liderami z lepszą komunikacją i zdolnościami analitycznymi. Dodatkowo ci specjaliści są w stanie usprawnić proces biznesowy, aby zaoszczędzić koszty i osiągnąć cele. Poznają kluczowe czynniki przemysłu zielonego i mogą wprowadzać zmiany przy wykorzystaniu umiejętności zarządzania projektami.

Koszty czesnego i opłaty za stopień magistra będzie się różnić. Zainteresowani powinni skontaktować się z działami rekrutacji szkół, aby uzyskać więcej szczegółów.

Absolwenci programu mistrzowskiego zazwyczaj mają wysoce poszukiwane umiejętności. Pracodawcy z sektora produkcji i transportu zazwyczaj zatrudniają tych specjalistów jako menedżerów. Absolwenci mogą być również wykwalifikowani do pracy jako konsultanci i przekazują wiedzę fachową do konkretnych projektów. Niektóre prace jako audytorzy agencji rządowych. Przedsiębiorstwa energetyczne mogą zatrudnić absolwenta ds. Rozwoju biznesu lub marketingu.Przedsiębiorczyni absolwenci mogą podjąć decyzję o założeniu własnych firm i zaproponować zielone rozwiązania problemów, których dotyczą.

Przed rozpoczęciem studiów należy zbadać jak najwięcej opcji. Pomiędzy tradycyjnymi uczelniami a uczelniami internetowymi istnieje wiele opcji dopasowanych do stylu życia i harmonogramu. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

5 Wyniki z Zielone studia Filter

Magister zarządzania systemami energetycznymi

University of San Francisco - College of Arts & Sciences
MSc
<
Studia dzienne
<
18&nbsp;-&nbsp;24 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Systemy elektroenergetyczne szybko się zmieniają, co sprawia, że ​​miejsca pracy w sektorze energetycznym należą do najszybciej rozwijających się w USA. Nasz program wyposaża ...

Czytaj więcej

Magister ekonomii, zarządzania i polityki globalnych wyzwań

University of Ferrara - Department of Economics
Magisterskie
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Drugi stopień ekonomii, zarządzania i polityki globalnych wyzwań jest zazwyczaj ukończony w ciągu dwóch lat po zdobyciu 120 punktów. Studenci wybierają program nauczania w pie ...

Czytaj więcej

Magister zielonej technologii dla zrównoważonego rozwoju

Nanhua University Institute of International and Cross-Strait Affairs
Magisterskie
22 Lut 2021
<
Studia dzienne
<
2&nbsp;-&nbsp;4 lat(a)
02 Sty 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Instytut dąży do kultywowania zielonych talentów na wysokim poziomie w oparciu o naukowe i środowiskowe koncepcje zrównoważonego rozwoju i jest jedynym instytutem badawczym, k ...

Czytaj więcej

Mgr Kontroli Zielonej Mechatroniki (GreeM)

University Bourgogne Franche-Comté (UBFC)
MSc
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Międzynarodowy mistrz kontroli nad zieloną mechatroniką (GREEM) w ramach wzmianki o robotyce i kontroli francuskiego Ministerstwa Edukacji promuje wysokiej jakości ofertę eduk ...

Czytaj więcej

Program MicroMasters w inżynierii energii słonecznej (TU Delft)

edX
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Online

Opanuj wiedzę techniczną potrzebną do rozpoczęcia lub kontynuowania kariery w dziedzinie energii słonecznej.

Czytaj więcej