MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Zgodność w Europie tutaj!

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Europe, jeden z world 's siedmiu kontynentach, jest zazwyczaj znany jako wysuniętym półwyspie Eurazji. Drugi najmniejszy kontynent, z 10.180.000 (km2), że zebrano obszar 50 krajów.

Zgodność w Europie. Wszystkie informacje Zgodność i skontaktować się ze szkołą w Europie bezpośrednio!

5 Wyniki z Zgodność, Europie Filter

Magister w zgodzie

IMF Business School Portugal
Online Zaoczne 720 godziny Otwarta rekrutacja Portugalia Portugal Online

Celem Mistrza zgodnie MFW Business School jest w pełni trenować, profesjonalistów, którzy chcą wykonywać funkcje Zgodności.

Magister w zakresie zgodności

IMF Business School
Online Zaoczne 12 miesiące Otwarta rekrutacja Hiszpania Madryt

Master jest skierowany zarówno do absolwentów uczelni wyższych, jak i profesjonalistów, którzy chcą zostać przeszkoleni w zakresie zgodności z przepisami, i którzy chcą pracować jako Compliance Officer, profil bardzo poszukiwany przez firmy.

Executive Master in Finance

Sida Group Management Academy
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 144 godziny Wrzesień 2020 Włochy Ankona Bolonia Rzym Neapol Mediolan + 4 więcej

Sytuacja kryzysowa narodziła się w świecie finansowym i wpłynęła na całą realną gospodarkę, zwiększając niepewność i ryzyko. Dlatego firmy są zmuszone stawić czoła. W kontekście charakteryzującym się dynamiczną i nieregularną ewolucją istotne jest rozpowszechnianie „kultury organizacyjnej” (zwłaszcza wśród MŚP), ukierunkowanej na tworzenie procesów zmian, szczególnie w systemach programowania i zarządzaniu przedsiębiorstwem, aby umożliwić firmom odpowiednią reakcję na zachęty pochodzące z czynników zewnętrznych. Ponieważ przedsiębiorcy podejmowali najwłaściwsze decyzje dotyczące głębokiego zrozumienia lokalnego rynku w przeszłości, ich doświadczenie i intuicja są wystarczające, aby zagwarantować sukces i przetrwanie dzisiejszej organizacji. Z tego powodu kurs mistrzowski ma na celu zaoferowanie uczestnikom praktycznych technik i metod, w celu ustanowienia w firmie narzędzi kontroli zarządzania, aby mądrze zarządzać każdą firmą, niezależnie od wymiaru.

Magister w zakresie zgodności

EAE Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madryt

Master in Compliance of EAE Business School ma na celu przeszkolenie ekspertów ds. Zgodności, odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie tego typu profesjonalistów, którzy są jednymi z najbardziej poszukiwanych na rynku, w latach 2008-2018. Oblicza, że zapotrzebowanie tych specjalistów potroiło się globalnie.

Master in Global Corporate Compliance

IE Law School
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 10 - 11 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madryt + 1 więcej

Niezależnie od tego, czy pracujesz już w międzynarodowym dziale prawnym, czy chcesz rozpocząć ekscytującą nową ścieżkę kariery, ten program oferowany zarówno w niepełnym wymiarze godzin (11 miesięcy - marzec) oraz w pełnym wymiarze godzin (10 miesięcy - październik Spożycie) pomoże rozwijasz wyrafinowane zrozumienie międzynarodowych ram prawnych, etyki biznesowej i strategii zgodności z perspektywy globalnej.