Filter
Studia magisterskie
Zimbabwe Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Zarządzanie w Zimbabwe. Szukaj studiów magisterskich w Zimbabwe tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

W programie zarządzania, studenci mogą nauczyć się ważnych umiejętności biznesowych, takich jak komunikacja, autorefleksji, planowania i budowania zespołu. Wiele programów koncentrują się także na temat etyki i różnic kulturowych w miejscu pracy. Te tematy często pomóc uczniom przygotować się do pozycji entry-level w zarządzaniu następującym studiów.

Zimbabwe jest krajem w Afryce Południowej. Wzrostu przewidywanego wzrostu, napędzanego przez wysokie ceny mineralnych i poprawiającej sektorze rolnym. System edukacji Zimbabwe 's składa się z 7 lat szkoły podstawowej i 6 lat szkoły średniej, zanim studenci mogą wejść na uniwersytet w kraju lub za granicą. Ciesz działania gry w Antelope Park, położone przez Gweru, między Harare i Bulawayo.

Studia magisterskie Zarządzanie w Zimbabwe. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Zarządzanie w Zimbabwe.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Other options within this field of study:

2 Results in Zarządzanie, Zimbabwe

Africa University - Zimbabwe

Master of Public Sector Management to intensywny, 12-miesięczny program szkoleniowy, składający się z czterech modułów i projektu badawczego. ... [+]

Master of Public Sector Management to intensywny, 12-miesięczny program szkoleniowy, składający się z czterech modułów i projektu badawczego.

Wymagania wstępne

PSMTP przyjmie wnioski od kandydatów, którzy posiadają wszystkie następujące minimalne kwalifikacje i atrybuty:

Dobry pierwszy stopień uniwersytecki (równoważne kwalifikacje zawodowe uzyskane w formalnym badaniu i egzaminie i uznany za równoważny stopień w Senacie Uniwersytetu Afryki) i 4 lata odpowiedniego doświadczenia zawodowego po kwalifikacji;Bądź afrykańskim profesjonalistą średniego szczebla lub menedżerem zatrudnionym przez rząd lub przedsiębiorstwo państwowe zlokalizowane we wschodniej lub południowej Afryce. (Więksi urzędnicy wyższego szczebla znajdujący się w tym samym regionie mogą również kwalifikować się do szczególnej troski);Kompetencja w zakresie podstawowej matematyki nie niższa od poziomu GCE "O" stanowi dodatkową zaletę. Preferowani będą kandydaci rekomendowani przez te Rządy lub przedsiębiorstwa państwowe, które wyraźnie zobowiązują się zapewnić absolwentom z odpowiednim środowiskiem instytucjonalnym (w tym odpowiednie systemy motywacyjne), które umożliwiłyby im właściwe wykorzystanie nowo nabytych umiejętności i kompetencji w zbiorowe dążenie do zrównoważonego rozwoju i zmniejszenia ubóstwa na kontynencie.Struktura programu... [-]
Zimbabwe Mutare
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Lupane State University

Program ma na celu pogodzenie się z dyscyplinami socjologii, ekonomii, ekonomii politycznej, oceny programu, analizy polityki, zarządzania publicznego, nauk politycznych, ... [+]

Program ma na celu pogodzenie się z dyscyplinami socjologii, ekonomii, ekonomii politycznej, oceny programu, analizy polityki, zarządzania publicznego, nauk politycznych, między innymi, w celu eksploracji i rozpakowania teoretycznych i praktycznych podstaw dynamicznej, złożonej i kontestowanej polityki publiczne tworzenie polityki.

Cele programu są następujące:

Zdobycie interdyscyplinarnych umiejętności śledczych i analitycznych ekonomii politycznej, aby móc gromadzić i analizować dane, przedstawiać naukowo obiektywne wyniki i proponować skuteczne rozwiązania rzeczywistych problemów społecznych.Aby stworzyć zdolnych do dostosowywania się absolwentów, gotowych być skutecznymi twórcami polityki, badaczami polityki i analitykami w tym szybko rozwijającym się i zmieniającym się globalizującym się świecie.Wymagania wstępneAby zostać przyjętym do tego programu, przyszły student powinien mieć zazwyczaj drugą klasę wyższą z wyróżnieniem w dziedzinie nauk społecznych lub pokrewnych dyscyplin z tej lub innej uznawanej uczelni, LUBKażdy pierwszy stopień plus Dyplom studiów podyplomowych w dziedzinie polityki publicznej, studiów rozwoju, socjologii lub pokrewnej dziedzinie z tej lub innej uznanej uczelni.Czas trwania nauki... [-]
Zimbabwe Bulawayo
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku