Filter
Studia magisterskie
Litwa Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Studia z zarządzania w Litwa. Szukaj studiów magisterskich w Litwa tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Studia Zarządzanie może przygotować uczniów do stanowisk kierowniczych w różnych organizacji, w tym rząd. Wiele programów pozwalają studentom specjalizować się w obszarze ich wyboru, takich jak finanse, marketing, ekonomia lub rachunkowości.

Litwa, oficjalnie Republika Litewska to kraj w Europie Północnej, największym z trzech państw bałtyckich. Położony wzdłuż południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego, na wschodzie Szwecji i Danii. Ponad 90% Litwinów zna przynajmniej jeden język obcy, a połowa ludności mówi po dwóch języków obcych, w tym głównie rosyjskim i angielskim.

Studia magisterskie Studia z zarządzania w Litwa. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia z zarządzania w Litwa.

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Studia z zarządzania, Litwa

Vytautas Magnus University

Program studiów jest otwarty dla osób posiadających tytuł licencjata lub zawodowego licencjata na wszystkich kierunkach studiów. ... [+]

Program studiów Zarządzanie edukacją odpowiada wymaganiom współczesnych systemów edukacyjnych i dlatego jest popularne wśród kandydatów. Program studiów ma na celu przygotowanie menedżerów edukacyjnych dla różnych typów organizacji zaangażowanych w działalność edukacyjną i dydaktyczną. Złożoność efektów uczenia się programu prowadzi naszych przyszłych absolwentów do kariery pedagoga, menedżera ds. Edukacji, programisty zasobów ludzkich.

Studenci będą mieli świetną okazję, aby doświadczyć mieszanej metody uczenia się, która poszerzy ich kompetencje w zakresie technologii ulepszonej i samodzielnej nauki ..

Wymagania dostępu

Aby móc ubiegać się o tytuł magistra lub równoważny, wymagany jest stopień licencjata.... [-]

Litwa Kaunas
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mykolas Romeris University

Program ma na celu przygotowanie wysoko wykwalifikowanych i wykwalifikowanych menedżerów i dyrektorów z tytułem magistra zarządzania i administracji, którzy będą mogli pr ... [+]

Program ma na celu przygotowanie wysoko wykwalifikowanych i wykwalifikowanych menedżerów i dyrektorów z tytułem magistra zarządzania i administracji, którzy będą mogli projektować, rozwijać i zarządzać elektronicznymi przedsiębiorstwami i projektami biznesowymi oraz zastosować zdobytą wiedzę w zdobywaniu przewagi konkurencyjnej w cyberprzestrzeni.

Cel programu

Aby przygotować wykwalifikowanych specjalistów do spraw administracji biznesowej, szkolić ich umiejętności i wiedzę o nowych i wyróżniających się procesach społeczno-ekonomicznych w cyberprzestrzeni gospodarki wiedzy, nowoczesnych technologiach informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) wpływających na tradycyjne modele biznesowe oraz rozwijać praktyczne umiejętności zarządzania potrzebne do udanego zastosowania potencjału TIK w rozwijaniu, projektowaniu i zarządzaniu biznesem w cyberprzestrzeni.... [-]

Litwa Vilnius
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku