Filter
Studia magisterskie
Litwa Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Zarządzanie w Litwa. Szukaj studiów magisterskich w Litwa tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Studia Zarządzanie może przygotować uczniów do stanowisk kierowniczych w różnych organizacji, w tym rząd. Wiele programów pozwalają studentom specjalizować się w obszarze ich wyboru, takich jak finanse, marketing, ekonomia lub rachunkowości.

Litwa, oficjalnie Republika Litewska to kraj w Europie Północnej, największym z trzech państw bałtyckich. Położony wzdłuż południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego, na wschodzie Szwecji i Danii. Ponad 90% Litwinów zna przynajmniej jeden język obcy, a połowa ludności mówi po dwóch języków obcych, w tym głównie rosyjskim i angielskim.

Studia magisterskie Zarządzanie w Litwa. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Zarządzanie w Litwa.

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Results in Zarządzanie, Litwa

Vytautas Magnus University

Program studiów jest otwarty dla osób posiadających tytuł licencjata lub stopień licencjata zawodowego w wszystkich dziedzinach badań ... [+]

Wymagania dostępu

Program studiów jest otwarty dla osób posiadających tytuł licencjata lub stopień licencjata zawodowego w wszystkich kierunkach studiów.

Moduły badań wyrównawczych są wymagane dla następujących typów studentów:

Ci, którzy nie studiować modułów lub przedmiotów w nauce o edukacji w swoich badaniach licencjat są zobowiązane do badania cyklu 1-szy temat nauczania przedmiotów ścisłych (w zależności od grupy B) równolegle do studiów magisterskich. Ci, którzy nie studiować modułów lub przedmiotów w psychologii w swoich badaniach licencjat muszą studiować 1. osobie, której cyklu Psychologia (w zależności od grupy B) równolegle ze studiów magisterskich. Ci, którzy nie studiować modułów lub przedmiotów w zakresie zarządzania w swoich badaniach licencjat są zobowiązane do badania cyklu 1-cie przedmiotu "Zarządzanie" (w zależności od grupy B) równolegle do studiów magisterskich. Cele programu i kompetencje nabyte ... [-]
Litwa Kaunas
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Mykolas Romeris University

Program ma na celu przygotowanie wysoko wykwalifikowanych i wykwalifikowanych menedżerów i dyrektorów z tytułem magistra zarządzania i administracji, którzy będą mogli pr ... [+]

Program ma na celu przygotowanie wysoko wykwalifikowanych i wykwalifikowanych menedżerów i dyrektorów z tytułem magistra zarządzania i administracji, którzy będą mogli projektować, rozwijać i zarządzać elektronicznymi przedsiębiorstwami i projektami biznesowymi oraz zastosować zdobytą wiedzę w zdobywaniu przewagi konkurencyjnej w cyberprzestrzeni.

Cel programu

Aby przygotować wykwalifikowanych specjalistów do spraw administracji biznesowej, szkolić ich umiejętności i wiedzę o nowych i wyróżniających się procesach społeczno-ekonomicznych w cyberprzestrzeni gospodarki wiedzy, nowoczesnych technologiach informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) wpływających na tradycyjne modele biznesowe oraz rozwijać praktyczne umiejętności zarządzania potrzebne do udanego zastosowania potencjału TIK w rozwijaniu, projektowaniu i zarządzaniu biznesem w cyberprzestrzeni.... [-]

Litwa Vilnius
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku