Magister Zarządzanie w Indonezja - Studia magisterskie

Studia magisterskie Zarządzanie w Indonezja. Szukaj studiów magisterskich w Indonezja tutaj!

Zarządzanie

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Studenci chcący uzyskać stanowisko kierownicze mogą być zainteresowani prowadzi studia w zakresie zarządzania. Programy te mogą dać studentom niezbędne doświadczenie do pracy w roli zarządzania dla różnych korporacji, koncentrując się na tematy, takie jak marketing, biznesu i finansów.

Indonezja przyjęła wysokiej jakości system edukacji, który zapewnia edukację w trzech podstawowych poziomach z najwyższym poziom jest poziom uniwersytecki. Ostatnio kraj zmodernizowane pięć kolegiów do pełnego poziomu uniwersyteckiego z myślą o przychylne nawet międzynarodowych studentów, którzy mogą chcieć studiować w Indonezji. Programów studiów w Indonezji są akredytowane przez Krajową Radę Akredytacji Szkolnictwa Wyższego. Naród 's stolicy jest Dżakarta.

Studia magisterskie Zarządzanie w Indonezja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Zarządzanie w Indonezja.

Czytaj więcej

Magister zarządzania

Brawijaya University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu July 2019 Indonezja Malang

Misja (wizja) programu Master in Management (MPIM) brzmi: "Aby być wiodącą międzynarodową instytucją edukacyjną w dziedzinie nauk zarządzania i biznesu, z dużą przedsiębiorczością i wnikliwości duchowej" [+]

Magister zarządzania

historia

Graduate School na Wydziale Ekonomii i Biznesu Brawijaya University (luty UB) ma za sobą długą drogę od jego istnienia. Na początku, Uniwersytet oferowane wyłącznie programów studiów, ale w 2006 roku, absolwent programy zostały uruchomione.

Master of Management Program (Prodiego) stał się pierwszym zarodkiem FEB. Oficjalnie Prodi został założony w 1996 roku przez Dekret Generalny Szkolnictwa Wyższego nr 493 / Dikti / Kep / 1996 z dnia 31 sierpnia 1996 r.

Misja i cele uczenia się

Misja (wizja) programu Master in Management (MPIM) brzmi: "Aby być wiodącą międzynarodową instytucją edukacyjną w dziedzinie zarządzania i biznesu nauk, z wielką przedsiębiorczością i wnikliwości duchowej" Master Program in Management (MPIM) Cele kształcenia :... [-]


Magister w naukach o katastrofach

Syiah Kuala University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Indonezja Banda Aceh

Aby odpowiedzieć na zapotrzebowanie i różnorodność potencjalnych i Syiah Kuala University katastrof w Indonezji, Syiah Kuala University otrzymał od rządu mandat na zorganizowanie programu studiów magisterskich w zakresie katastrofy (dekret Ministra Edukacji Narodowej nr 219 / E / O / 2011). [+]

Indonezja jest krajem bardzo wrażliwym na klęski żywiołowe. Występowanie klęsk żywiołowych, które zwiększają zapadalność w ostatnim dziesięcioleciu, ma również znaczący wpływ na kierunek rozwoju. Aby zapewnić równowagę ideałów rozwoju kraju przed ryzykiem klęsk żywiołowych, wysiłki zmierzające do złagodzenia skutków klęsk są absolutnie konieczne. W oparciu o rozporządzenie rządu nr 21 z 2008 r. Dotyczące wdrażania zarządzania katastrofami, stwierdzono, że działania mające na celu łagodzenie skutków katastrof obejmują serię działań związanych z ograniczaniem ryzyka związanego z klęskami żywiołowymi poprzez rozwój fizyczny i świadomość oraz budowanie zdolności w obliczu zagrożeń związanych z klęskami żywiołowymi.... [-]