Magister Zarządzanie w Dania - Studia magisterskie

Studia magisterskie Zarządzanie w Dania. Szukaj studiów magisterskich w Dania tutaj!

Zarządzanie

Master of Management jest absolwentem stopnia, że ​​sprawdza posiadacz ma solidną wiedzę na temat umiejętności i pojęć niezbędnych do etycznego, skutecznego zarządzania. Szkół biznesu w Danii rozważyć wnioski od kandydatów posiadających tytuł licencjata na wejściu do międzynarodowo uznanych Mistrza w programach zarządzania. Studenci w Mistrza programach zarządzania w Danii często brać udział w kursach, które głęboko zbadania pojęcia, takie jak Kultura Biznes, Corporate, statystyki, badań marketingowych, komunikacji korporacyjnej, przywództwo etyczne podejmowanie decyzji, zarządzania strategicznego i więcej.

Dostępne na uczelniach i szkołach biznesu w Aalborg, Kopenhaga Esbjerg, Fredriksberg, Lyngby i całej Danii, mistrz programach zarządzania typowo ostatnich dwóch lat,   , ale są również dostępne w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy.Niektóre Mistrz studentów zarządzania są absolwenci z pokrewnych Bachelors programów, podczas gdy inni mają kilka lat doświadczenia w pracy i są zainteresowani ewentualnego awansu lub zmiany kariery. Specjalizacje w ramach operacji i zarządzania innowacjami, Global Management, Geoinformatyka, ryzyka i zarządzania bezpieczeństwem, zrównoważonego planowania i zarządzania energetycznego i bardziej dostępne są w szkołach biznesu w Danii.

Przewiń w dół, aby przeczytać więcej o Master of Management Program możliwości dostępnych w akredytowanych uczelni w Danii, a kontakt szkoły tutaj, dziś!

Czytaj więcej

CEMS Master in International Management (CEMS MIM)

CEMS - The Global Alliance in Management Education
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Dania Copenhagen

CEMS MIM jest podyplomowe, stopień pre-doświadczenie otwarte dla wybranej grupy studentów kształcących się na studia magisterskie w jednym z 28 wiodących instytucji [+]

CEMS MIM Master in International Management

CEMS jest sojusz strategiczny szkół biznesowych, międzynarodowych firm i organizacji pozarządowych, które wspólnie oferują CEMS Master in International Management (MIM). Biuro administracyjne CEMS znajduje się na terenie kampusu HEC niedaleko Paryża, z programu i relacje korporacyjne zarządzane przez dedykowany zespół w każdej szkole członkowskim. Znajdziesz tu wszystkie uczelnie członkowskie CEMS za pomocą słów kluczowych "CEMS" w Master w wyszukiwarce Zarząd Compass lub przez kliknięcie na liście partnerów CEMS poniżej.

CEMS MIM jest pre-doświadczenie otwarte na studia podyplomowe wielojęzycznych studentów uczestniczących w programie magisterskim Zarządzania co w jednej ze szkół członkowskich CEMS. Studenci studiów na uczelni macierzystej przez jeden semestr, a potem spędzić drugi semestr w innym CEMS szkoły członkowskim. Niektórzy studenci mogą nawet zdecydować się na oba semestry za granicą, w dwóch różnych szkołach ("torów tri-obywatel"). Inne kluczowe elementy kursu obejmuje: kursy podstawowe w Strategii i Cross-Cultural Management, zajęcia fakultatywne, seminaria umiejętności, projekt biznesowy i obowiązkowy staż międzynarodowy.... [-]