Magister Zarządzanie w Brazylia - Studia magisterskie

Studia magisterskie Zarządzanie w Brazylia. Szukaj studiów magisterskich w Brazylia tutaj!

Zarządzanie

Na dzisiejszym rynku pracy, które osiągnęły pewną formę studiów podyplomowych mogą pomóc osobom, aby wyróżniać się wśród swoich rówieśników. Jeżeli dana osoba uzyskała już tytuł licencjata, magistra może być kolejnym logicznym krokiem do podjęcia.

Czym jest Master in Management w Brazylii? Jest to program studiów, który przygotowuje osoby do kariery w rozległym obszarze zarządzania. Studenci zdobywają doświadczenie w różnych aspektach, w tym personelu, produktów, logistyki i zarządzania kapitałem, w zależności od wybranego programu. Osoby również dowiedzieć się o elementach ekonomicznych, prawnych i etycznych praktyk biznesowych, które wpływają na dziś. Podczas studiów w Brazylii, studenci zdobywają więcej Euro-koncentruje się pogląd, jednak nadal są przeszkoleni w globalnej polityce.

Dzięki multidyscyplinarnego ostrości, Master in Management może okazać się bardzo korzystne. Absolwenci zdobywają wiedzę i biegłości w różnych zadań, co czyni je pracownikom wszechstronne.Cechy te, w połączeniu z ich biznesu zrozumiały, uczynić je atrakcyjne dla potencjalnych pracodawców.

Koszt uzyskania Master in Management w Brazylii może być różna. W zależności od statusu obywatelstwa studenta, czy szkoła jest prywatna czy publiczna i czy badań studenckich osobiście lub on-line to tylko kilka czynników, które przyczyniają się do ceny.

Istnieją różne możliwości kariery, że można podnosić w tym stopniu. Menedżerowie są potrzebne w praktycznie każdej branży. Osoby z innych pasji może skupić swoje zajęć zarządzania w tych dziedzinach. Absolwenci mogą spodziewać się uzyskania niższego na stanowiskach kierowniczych średniego szczebla, w zależności od wielkości firmy. Wraz z realizacji zadań w firmowych, prywatnych i publicznych sektorów, osoby mogą także rozważyć wyjście do biznesu dla siebie.

Jeśli masz pasję do przywództwa i będzie cieszyć się życiem w Brazylii, stopień ten może być idealnym wyborem dla Ciebie.Aby dowiedzieć się więcej, poszukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Mestrado profissional em gestão social, educação e desenvolvimento local

Centro Universitário UNA
Stacjonarne March 2019 Brazylia Belo Horizonte

O Mestrado Profissional em Gestão Social, Educação e Desenvolvimento Lokalne korzyści i formy profissionais que atendam necessidades sociais e demandas de políticas, programas, planos e desenvolvimento local, mediante o aperfeiçoamento de conhecimentos, metodologias e recursos de tecnologia social, que representem efetivas soluções, especialmente nos campos da educação e gestão social. [+]

Studia magisterskie Zarządzanie w Brazylia.

O Mestrado Profissional em Gestão Social, Educação e Desenvolvimento Lokalne korzyści i formy profissionais que atendam necessidades sociais e demandas de políticas, programas, planos e desenvolvimento local, mediante o aperfeiçoamento de conhecimentos, metodologias e recursos de tecnologia social, que representem efetivas soluções, especialmente nos campos da educação e gestão social.

Clique aqui para acessar o edital do curso.

Proposta única pelo pioneirismo, originalidade e consistência. Busca equilibrar erudição e criatividade, interagir formação teórica e prática. Coloca-se aberta à contextualização, à interação social e à valorização dos conhecimentos da prática, a serem potencializados mediante o emprego de métodos didáticos participativos e cooperativos.... [-]


programy wykonawcze edukacji

The Coppead Graduate School of Business, the Federal University of Rio de Janeiro
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu March 2019 Brazylia Rio de Janeiro

COPPEAD to nie stopień Executive są programy edukacyjne mające na celu tworzenie i modernizacja brazylijski kierownictwo w różnych obszarach działalności gospodarczej i zarządzania. [+]

COPPEAD to nie stopień Executive są programy edukacyjne mające na celu tworzenie i modernizacja brazylijski kierownictwo w różnych obszarach działalności gospodarczej i zarządzania.

&nbsp

Kursy skierowane są do wysokiej rangi menedżerów w prywatnych i państwowych firm, agencji rządowych i innych organizacji. W ramach programu rok, zajęcia są planowane na raz w tygodniu w celu umożliwienia uczestnikom połączyć naukę z regularnymi działalności zawodowej w pełnym wymiarze dni.

&nbsp

Zarząd Programy edukacyjne oferowane obecnie przez COPPEAD są:

&nbsp

- General Management - Ekonomii i Zarządzania w przemyśle energetycznym - Finanse - Zarządzania w służbie zdrowia - Logistyka - Marketing ... [-]


ustawicznego kształcenia

The Coppead Graduate School of Business, the Federal University of Rio de Janeiro
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu March 2019 Brazylia Rio de Janeiro

COPPEAD oferuje 160 godzin realizowaniu programów edukacyjnych mających na celu doświadczonych profesjonalistów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie w danej praktyce biznesowej. [+]

COPPEAD oferuje 160 godzin realizowaniu programów edukacyjnych mających na celu doświadczonych profesjonalistów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie w określonej praktyki biznesowe, takie jak:

Service Management Six Sigma Project Management Retail Management Zarządzania logistycznego. [-]

CEMS Master in International Management (CEMS MIM)

CEMS - The Global Alliance in Management Education
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Brazylia São Paulo

CEMS MIM jest podyplomowe, stopień pre-doświadczenie otwarte dla wybranej grupy studentów kształcących się na studia magisterskie w jednym z 28 wiodących instytucji [+]

CEMS MIM Master in International Management

CEMS jest sojusz strategiczny szkół biznesowych, międzynarodowych firm i organizacji pozarządowych, które wspólnie oferują CEMS Master in International Management (MIM). Biuro administracyjne CEMS znajduje się na terenie kampusu HEC niedaleko Paryża, z programu i relacje korporacyjne zarządzane przez dedykowany zespół w każdej szkole członkowskim. Znajdziesz tu wszystkie uczelnie członkowskie CEMS za pomocą słów kluczowych "CEMS" w Master w wyszukiwarce Zarząd Compass lub przez kliknięcie na liście partnerów CEMS poniżej.

CEMS MIM jest pre-doświadczenie otwarte na studia podyplomowe wielojęzycznych studentów uczestniczących w programie magisterskim Zarządzania co w jednej ze szkół członkowskich CEMS. Studenci studiów na uczelni macierzystej przez jeden semestr, a potem spędzić drugi semestr w innym CEMS szkoły członkowskim. Niektórzy studenci mogą nawet zdecydować się na oba semestry za granicą, w dwóch różnych szkołach ("torów tri-obywatel"). Inne kluczowe elementy kursu obejmuje: kursy podstawowe w Strategii i Cross-Cultural Management, zajęcia fakultatywne, seminaria umiejętności, projekt biznesowy i obowiązkowy staż międzynarodowy.... [-]