Filter
Studia magisterskie
Azerbejdżan Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Zarządzanie w Azerbejdżan. Szukaj studiów magisterskich w Azerbejdżan tutaj!

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

W programie zarządzania, studenci mogą nauczyć się ważnych umiejętności biznesowych, takich jak komunikacja, autorefleksji, planowania i budowania zespołu. Wiele programów koncentrują się także na temat etyki i różnic kulturowych w miejscu pracy. Te tematy często pomóc uczniom przygotować się do pozycji entry-level w zarządzaniu następującym studiów.

Azerbejdżan, oficjalnie Republika Azerbejdżanu jest największym krajem w regionie Kaukazu położony na skrzyżowaniu zachodniej Azji i Europie Wschodniej

Studia magisterskie Zarządzanie w Azerbejdżan. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Zarządzanie w Azerbejdżan.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Other options within this field of study:

1 Results in Zarządzanie, Azerbejdżan

Other options within this field of study:
Nakhchivan State University

Na Wydziale Gospodarki Nakhchivan State University obok „gospodarki”, „World Economy”, „Rachunkowość i obliczanie” specjalności, a także szkolenia personelu stopnia licen ... [+]

Magister zarządzania

Na Wydziale Gospodarki Nakhchivan State University obok „gospodarki”, „World Economy”, „Rachunkowość i obliczanie” specjalności, a także szkolenia personelu stopnia licencjata „zarządzania” specjalność jest przeprowadzana.

W przygotowaniu personelu w zakresie „Zarządzania” Naszym głównym celem jest, aby sformalizować zdolność zarządzania i skutecznie prowadząc w studentów.

Naszym głównym zadaniem jest przygotowanie wykwalifikowanych menedżerów, którzy niosą zasobów instytucji w najlepszy sposób.

Studenci specjalności „Zarządzanie” muszą być przeszkoleni na zasadzie „produktu lub usługi powinny być określone przez wielu producentów”.... [-]

Azerbejdżan Nakhchivan
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku