W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Zarządzanie zdarzeniami w modzie - Znajdź W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Zarządzanie zdarzeniami w modzie

W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Zarządzanie zdarzeniami w modzie

Zarządzanie zdarzeniami w modzie

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Świat Fashion Event Planning jest dużej mocy i efektowne - szczególnie w branży mody. Choć najlepiej pokazy mody, imprezy charytatywne i promocje są przeznaczone do stawienia się proste i nie do imprezowiczów, w rzeczywistości sukces zależy od starannego za kulisy zarządzania. Prawo zajęć obdarza krytycznej Moda imprezy know-how w branży mody momencie aspirujących Event Planners.

W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie kierunek Zarządzanie zdarzeniami w modzie. Uzyskaj wszystkie informacje o W niepełnym wymiarze czasu studiach magisterskich na kierunku Zarządzanie zdarzeniami w modzie.

Czytaj więcej
Obecnie nie ma programów do wyświetlania w Magisterskie Zarządzanie zdarzeniami w modzie. Zajrzyj kategorię} MSc Zarządzanie zdarzeniami w modzie zamiast.
Zarządzanie zdarzeniami w modzie

Search for similar programs here