Magister Zarządzanie zdarzeniami w modzie w Azji - Studia magisterskie

Studia magisterskie Zarządzanie zdarzeniami w modzie w Azji. Szukaj studiów magisterskich w Azji tutaj!

Zarządzanie zdarzeniami w modzie

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Koordynacja pokazach mody, konferencje i inne wydarzenia jest znany jako event management mody. To pole jest doskonałym wyborem dla każdego studenta, który chce dowiedzieć się więcej o świecie mody i designu, jak również zarządzanie zdarzeniami.

Jako największy i najbardziej zaludnionym kontynentem na świecie, w Azji składa się z wielu różnych grup etnicznych, kultur, środowisk, ekonomicznych więzi historycznych i systemów rządowych.

Studia magisterskie Zarządzanie zdarzeniami w modzie w Azji. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Zarządzanie zdarzeniami w modzie w Azji.

Czytaj więcej

Magister w luksusie i zarządzania mody

SCAD - The Savannah College of Art and Design
Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Stany Zjednoczone Atlanta Hongkong Sham Shui Po Savannah Francja Lacoste + 5 więcej

SCAD oferuje pierwszy na świecie MA i programów MFA stopnia w luksusie i zarządzania mody. Ten specjalistyczny pole będzie przygotować się do trudnej kariery w dynamicznym, stale rozwijającej się branży. Nasz program obejmuje trendspotting, strategię medialną, zarządzanie PR, struktury organizacyjne, zarządzanie łańcuchem dostaw, komunikacji i wydarzeniach Moda, zapewniając, że nasi absolwenci są gotowi do uderzył w ziemi. [+]

Sztuka luksusu i zarządzania mody

Oferty Scad pierwsze na świecie studia magisterskie i MSZ w luksusie i zarządzania mody. Ten specjalistyczny pole będzie przygotować się do trudnej kariery w dynamicznym, stale rozwijającej się branży. Nasz program obejmuje trendspotting, strategię medialną, zarządzanie PR, struktury organizacyjne, zarządzanie łańcuchem dostaw, komunikacji i wydarzeniach Moda, zapewniając, że nasi absolwenci są gotowi do uderzył w ziemi.

MA w luksusie i zarządzania mody

Dostępne na: - Atlanta - Hongkong - Savannah - eLearning Londynie branży mody jest w rankingu programów absolwent mody Scad jako nr 1 w klasyfikacji generalnej w Stanach Zjednoczonych.... [-]