Magister Zarządzanie zdarzeniami w modzie w Ameryka Północna - Studia magisterskie

Studia magisterskie Zarządzanie zdarzeniami w modzie w Ameryka Północna. Szukaj studiów magisterskich w Ameryka Północna tutaj!

Zarządzanie zdarzeniami w modzie

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Świat Fashion Event Planning jest dużej mocy i efektowne - szczególnie w branży mody. Choć najlepiej pokazy mody, imprezy charytatywne i promocje są przeznaczone do stawienia się proste i nie do imprezowiczów, w rzeczywistości sukces zależy od starannego za kulisy zarządzania. Prawo zajęć obdarza krytycznej Moda imprezy know-how w branży mody momencie aspirujących Event Planners.

Stany Zjednoczone Ameryki powszechnie nazywane Stany Zjednoczone, jest republika federalna składająca się z pięćdziesięciu stanów i dystryktu federalnego. 48 sąsiednich stanów i Dystrykt Federalny z Waszyngtonu są w pierwszej Ameryce Północnej między Kanadą i Meksykiem. Stan Alaska jest w północno-zachodniej Ameryce Północnej, na zachód Kanady i wschodzie Rosji przez Cieśninę Beringa, oraz stan Hawaje to archipelag w połowie północnego Pacyfiku. Kraj ten ma pięć zaludnionych bezludnych i dziewięciu terytoria na Pacyfiku i Karaibów.

Studia magisterskie Zarządzanie zdarzeniami w modzie w Ameryka Północna. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Zarządzanie zdarzeniami w modzie w Ameryka Północna.

Czytaj więcej
Obecnie nie ma programów do wyświetlania w Magisterskie Zarządzanie zdarzeniami w modzie. Zajrzyj kategorię} Magisterskie zamiast.

Search for similar programs here