Filter
Studia magisterskie
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Zarządzanie zamówieniami. Znajdź studia magisterskie na kierunku Zarządzanie zamówieniami

Ludzie, którzy mają doświadczenie w administracji umowy mogą korzystać z uzyskaniem Master in Management zamówień. W tym programie, studenci zdobywają lepsze zrozumienie natury handlowych, umów międzynarodowych i rządowych. Informacje zawarte w klasie daje studentom podstawy do zrozumienia federalnych procedur zamówień publicznych.

 

Co to jest Magister zarządzania zamówień? Zarządzanie zakupami jest szeroka dziedzina badań, a studenci są narażeni na szereg zasad i technik zarządzania. Zajęcia obejmują wszystko, od ram prawnych zamówień do technik analizy kosztów i cen. Studenci zdobyć mistrzostwo ważnych terminologii i pojęć stosowanych w dziedzinie zarządzania zamówień.

 

W najbliższych latach oczekuje się, że w celu zwiększenia możliwości rozwoju zawodowego dla kierowników administracyjnych i administratorów kontraktowych.Ludzie, którzy nabyli tytuł magistra mogą liczyć na pracę zarobkową. Jeśli ludzie szukają w celu zabezpieczenia stanowiska kierownicze wysokiego szczebla, będą one mądre, aby zakończyć program, gdyż może to zwiększyć możliwości rozwoju kariery zawodowej.

 

Typowy program zarządzania zamówienia trwa dwa lata. Istnieje wiele szkół, które oferują tego typu stopniu, a koszty będą się różnić od instytucji. Przed zastosowaniem się do programów, studenci powinni badać czesne. To pomoże im podjąć decyzję, który program jest dla nich odpowiedni.

 

Większość absolwentów znaleźć pracę jako menedżerów usług administracyjnych lub administratorów kontraktowych. Oczywistym jest również, by ludzie mogli stać się częścią zespołu zarządzającego firmy. Program magistra zapewnia studentom doświadczenie w fizycznej dystrybucji i zarządzania. W rezultacie, wielu absolwentów bezpiecznych miejsc pracy w dziedzinie zarządzania łańcuchem dostaw oraz zarządzania magazynem.Ponieważ celem magistra jest tak szeroka, studenci mogą wykorzystać swoje umiejętności do wielu zawodów.

 

Wiele międzynarodowych szkół oferuje program, a istnieją również możliwości dla studentów, aby ukończyć studia w Internecie. Jeśli jesteś zainteresowany w stosowaniu się do szkoły, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Zarządzanie zamówieniami

BRAC University

... [+]

W tym kontekście na uwadze, BRAC University zaprojektowany program Masters w zakresie zamówień i Supply Management.

[-]
Bangladesz Dhaka
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 6 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
MIP Politecnico di Milano School of Management

Zarządzanie łańcuchem dostaw i zaopatrzeniem jest nieodłącznym elementem sukcesu międzynarodowych firm, które dążą do uzyskania przewagi konkurencyjnej na poziomie global ... [+]

Kluczowe faktyData rozpoczęcia: wrzesień 2019 Czas trwania: 12 miesięcy Opłata za kurs: 16 000 €Nauczanie języka: angielski Lokalizacja: MIP Politecnico di Milano Graduate School of Business (Mediolan, Włochy) Study-Tour w Rotterdam School of Management, Erasmus University

Wymagane kwalifikacje: 3 lub 4-letnie studia licencjackie w zakresie zarządzania, biznesu, inżynierii lub badań naukowych (minimum 180 ECTS)

Kierunek

Zarządzanie łańcuchem dostaw i zaopatrzeniem jest nieodłącznym elementem sukcesu międzynarodowych przedsiębiorstw, które dążą do uzyskania przewagi konkurencyjnej na poziomie globalnym. Kluczem do sukcesu jest posiadanie odpowiednich umiejętności i wiedzy w celu planowania i realizacji strategii, które zwiększają przychody i redukują koszty dzięki pomysłom i innowacjom. Międzynarodowy Master of Supply Chain and Procurement Management (MSCPM) został stworzony, aby zapewnić wszystkie niezbędne umiejętności młodym absolwentom, którzy szukają udanej międzynarodowej kariery w łańcuchu dostaw i zarządzaniu zamówieniami.... [-]

Włochy Milan
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku