Szukaj tutaj Zarządzanie w sporcie Neuchatel

Znajdź najlepszą Zarządzanie w sporcie Neuchatel tutaj!

Zarządzanie w sporcie

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Magister zarządzania Sport jest stopień daje studentom szerokie wykształcenie w zakresie zarządzania w tym samym czasie, co zapewnia dogłębną wiedzę na temat marketingu sportowego, nadleśnictwa obiektu lub sportowej kadry kierowniczej. To pozwoli studentów do programu Excel w kilku sytuacjach w branży sportowej.

Szwajcaria, Konfederacja Szwajcarska oficjalnie jest federacją składającą się z 26 kantonów, z Berna jako siedziba władz federalnych. Niezależność Szwajcaria 's i neutralność dawna uhonorowany przez największych potęg europejskich. Szwajcaria jest spokojna, dostatniego i stabilnego nowoczesnej gospodarki rynkowej z niskim bezrobociem.

Neuchâtel znajduje się w francuskojęzycznej części Szwajcarii i jest domem dla University of Neuchâtel, oferując kursy w naukach humanistycznych, prawa, teologii, nauk przyrodniczych i ekonomicznych. Istnieje również osiem wielkich bibliotek.

Zarządzanie w sporcie Neuchatel. Pobierz wszystkie informacje o Zarządzanie w sporcie i skontaktować się ze szkołą dla Neuchatel Zarządzanie w sporcie bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Magister FIFA - Międzynarodowy Magister Zarządzania, Prawa I Nauk Humanistycznych Sportu

CIES - International Centre for Sports Studies
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Szwajcaria Neuchatel

Zorganizowane przez CIES - Międzynarodowe Centrum Badań nad Sportem, we współpracy z trzema uniwersytetami, De Montfort University w Leicester (Anglia), SDA Bocconi School of Management w Mediolanie (Włochy) i University of Neuchâtel (Szwajcaria), Mistrz Zarządzania FIFA , Law and Humanities of Sport została stworzona w celu promowania edukacji zarządzania w świecie sportu. [+]

Zorganizowane przez CIES - Międzynarodowe Centrum Studiów Sportowych, we współpracy z trzema uniwersytetami, De Montfort University w Leicester (Anglia), SDA Bocconi School of Management w Mediolanie (Włochy) i University of Neuchâtel (Szwajcaria), Mistrz Zarządzania FIFA, Prawo i humanistyka sportu została stworzona w celu promowania edukacji zarządzania w świecie sportu. Stało się ono wiodącym programem dla absolwentów, rozwijającym wszechstronnych menedżerów, którzy potrafią radzić sobie w coraz bardziej złożonym świecie sportu.

Zdjęcie: Mistrz FIFA 18 edycja w domu FIFA powitany przez prezydenta FIFA Gianniego Infantino i sekretarz generalny Fatmy Samoura.Unikalny program... [-]