Szukaj tutaj Zarządzanie w sporcie Heidelberg

Znajdź najlepszą Zarządzanie w sporcie Heidelberg tutaj!

Zarządzanie w sporcie

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Sportowe kursy zarządzania mogą pomóc studentom lepsze zrozumienie branży sportowej, które pomogą im wypełniać obowiązki wymagane dla stanowiska kierownicze w wielu sportowych związanych z firm i organizacji.

 

Niemcy, oficjalnie Republika Federalna Niemiec, jest federacją w Europie środkowo-zachodnia. Kraj składa się z 16 państw, a stolicą i największym miastem jest Berlin.

Heidelberg to miasto w zaludnionym regionie Ren-Neckar Metropolitan w południowo-zachodnich Niemczech. Region ma środkowoeuropejskich klimat z sprawia, że ​​ciepło przez większą część roku. To jest domem dla niektórych z najstarszych wyższych uczelni w Niemczech.

Zarządzanie w sporcie Heidelberg. Pobierz wszystkie informacje o Zarządzanie w sporcie i skontaktować się ze szkołą dla Heidelberg Zarządzanie w sporcie bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Sport Management

SRH University Heidelberg
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 20 miesięcy October 2018 Niemcy Heidelberg

Doskonałości zawodowej w połączeniu z głębokim zrozumieniem cech i wymagań sektora sportowego w kwestiach handlowych. Te metodologiczne wiedzy i umiejętności przywódczych. [+]

Wybierając Sport Master Management Uniwersytetu w Heidelbergu SRH masz rację! Można oczekiwać, że w Niemczech, unikalny innowacyjny model studiów dla sprawnego i celowego pracy:

Zaledwie 20 miesięcy aż do stopnia Mistrza - w tym tylko 12-miesięcznych badań Obecność Semestr lub trymestr Nie - Koncentruje nauki w pięć tygodni bloków Opcjonalnie staż lub studiować za granicą po studiów dziennych Case study lub aplikacja na projekt całej treści kursu po poprzedniej podstawy teoretyczne Możliwość pogłębienia poszczególnych obszarów procentowych o wyborze priorytetowych w programie kampusu Tygodniowa wycieczka za granicą w metropolii świata sportu (np. B. Nowy Jork), także kilka kilkudniowe wycieczki do najlepszych graczy w działalności sportowej w krajach niemieckojęzycznych (np. B. FIFA, MKOl, Puma itp) Znany zespół wykładowców z wieloletnim doświadczeniem w sporcie zawodowym, poprzez zajęcia dla zawodowych klubów sportowych, federacji sportowych, agencji sportowych i sportu w pobliżu przedsięwzięć gospodarczych Indywidualne wsparcie małych grupach badanych (maks. 25 uczniów), Program Mentoring i otwartych drzwi politykę profesorów Wczesny kontakt z potencjalnymi pracodawcami poprzez dostęp do doskonałej sieci profesorów i duża liczba istniejących praktycznej współpracy. [-]