Szukaj tutaj Zarządzanie w sporcie Indie

Znajdź najlepsze studia Zarządzanie w sporcie Indie tutaj!

Zarządzanie w sporcie

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Magister zarządzania Sport jest stopień daje studentom szerokie wykształcenie w zakresie zarządzania w tym samym czasie, co zapewnia dogłębną wiedzę na temat marketingu sportowego, nadleśnictwa obiektu lub sportowej kadry kierowniczej. To pozwoli studentów do programu Excel w kilku sytuacjach w branży sportowej.

Indie, oficjalnie Republika Indii, jest krajem w Azji Południowej. Jest siódmym co do wielkości krajem o obszarze, drugiego najbardziej zaludnionego kraju z ponad 1.2 mld ludzi, a najbardziej zaludnione demokracji na świecie

Zarządzanie w sporcie w Indie. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Zarządzanie w sporcie w Indie. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Czytaj więcej

Mistrzami w zarządzaniu sportowego (MOM)

International Institute of Sports Management (IISM)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat July 2019 Indie Mumbai

Masters in Management Sports (MOM) [+]

Campus: Bombaj, Jai Hind College od poniedziałku do piątku - 15:00 do 8:00 PM

Semestr 1 Zarządzanie Perspektywa Rachunkowość finansowa Statystyki biznesu Operations Management Ekonomia menedżerska Marketing Management Komunikacja w biznesie Organizational Behavior Semestr 2 Zarządzanie Finansami Aspekty prawne Business & Podatki Metody badawcze firm Środowisko gospodarcze Biznesie Aplikacje i praktyki marketingowe Zarządzanie Sport Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Sport Sport Organizacja i administracja Semestr 3 International Business Zarządzanie strategiczne Product & Brand Management Zarząd Analizy sportowe Sport Financial Management Sponsoring sportowy na Prawo sportowe Letni Staż Semestr 4 Zarządzanie w przedsiębiorczości Digital Marketing w Sport Marketing medialny w Sport Public relations w sporcie Instrument Sport i Zarządzanie zdarzeniami Negocjacjach biznesowych Umiejętności Praca projekt Kryteria kwalifikacji ... [-]