MASTERSTUDIES

Znajdź Best studia niestacjonarne Zarządzanie w inżynierii Singapur tutaj

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Stopień w Inżynierii Zarządzania oferuje studentom niezbędne narzędzia do wprowadzania technicznie skupionego świata biznesu. W trakcie studiów studenci zrozumieją najlepszych praktyk biznesowych oraz piaszczysty nitty nauki inżynierskiej, skupiając się na tematy, takie jak produkcja, budownictwo technologii produkcji i inżynierii przemysłowej.

Singapur (新加坡) to miasto-państwo w Azji Południowo-Wschodniej. Założona jako brytyjska kolonia giełdowej w 1819 roku, od czasu uzyskania niepodległości stało się jednym z World 's krajach najbogatszych i szczyci World ' s najbardziej ruchliwych portów. Singapur ma sześć krajowych uczelni i są ogólnie dobrze traktowane i przyciąga wymianę studentów z całego świata.

Top studia niestacjonarne Zarządzanie w inżynierii w Singapur. Pobierz wszystkie informacje o studia niestacjonarne Zarządzanie w inżynierii i skontaktować się ze szkołą w Singapur!

2 Wyniki z Zarządzanie w inżynierii, Singapur Filter

Master of Engineering - Engineering Management (University of South Australia)

Kaplan Singapore
Magisterskie
Magisterskie
<
studia niestacjonarne
<
15 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Ten tytuł magistra ściśle łączy naukę z praktyką zawodową. Zastosujesz rozwinięte teorie i umiejętności do praktycznego projektu branżowego w swojej dziedzinie zainteresowań l ...

Czytaj więcej

Master of Management Engineering Science (wydany przez Northumbria University, Wielka Brytania)

Management Development Institute of Singapore (MDIS)
MSc
<
studia niestacjonarne
<
15 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program mgr Zarządzania Inżynieria, jak zaproponował to samo na kampusie głównej Northumbria University, jest specjalnie zaprojektowany, aby umożliwić studentom do aktualizacj ...

Czytaj więcej