MASTERSTUDIES

Znajdź Best studia niestacjonarne Zarządzanie w inżynierii Wiedeń

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Badania w zakresie zarządzania inżynierii przygotowanie studentów do kariery w biznesie i technice. W uzyskaniu tego rodzaju stopnia, studenci są w stanie uzyskać głębokie zrozumienie najlepszych praktyk biznesowych i nauk inżynieryjnych, z naciskiem na rozwój produktów, produkcji konstrukcji i inżynierii przemysłowej.

Austria będzie narażać studentów na różnych tego kraju 's "wybitne " kultury. Austria to doskonały wybór studiów za granicą dla studentów zainteresowanych w języku niemieckim.

Wiedeń jest stolicą Austrii i posiada wiele udogodnień, aby dopasować ten status. Centra edukacyjne są w doskonałym stanie zamiar zakresie posiadania szkół międzynarodowych, takich jak American International School Vienna i Międzynarodowych Uniwersytetu w Wiedniu.

Studia niestacjonarne Zarządzanie w inżynierii w Wiedeń. Pobierz wszystkie informacje o studia niestacjonarne Zarządzanie w inżynierii i skontaktować się ze szkołą w Wiedeń bezpośrednio!

2 Wyniki z Zarządzanie w inżynierii, Wiedeń Filter

Master of Science in Engineering Management (MSc)

TU Wien - Continuing Education Center
MSc
<
studia niestacjonarne
<
3 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten program magisterski oferuje absolwentom szkół inżynieryjnych szansę na poszerzenie i pogłębienie wiedzy na temat zagadnień ekonomicznych i prawnych, a także zapewnia kszta ...

Czytaj więcej

Zakłady opieki zdrowotnej mgr inż

TU Wien - Continuing Education Center
Magisterskie
<
studia niestacjonarne
<
4 semestry
Ośrodek kształcenia

Celem programu Master jest przekazanie interdyscyplinarnej wiedzy międzynarodowej i jej zastosowanie do skutecznego i zrównoważonego planowania, projektowania i restrukturyzac ...

Czytaj więcej