MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Zarządzanie ryzykiem Włochy tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Zarządzanie ryzykiem jest dziedziną, która polega na identyfikacji, analizy i leczenia strat i potencjalnych zagrożeń w działalności gospodarczej. Uczniowie w tym programie nauczyć się kontrolować ryzyko i przewidzieć trudne sytuacje, w celu złagodzenia skutków utraty.

Włochy, oficjalnie Republika Włoska, to jednolita republika parlamentarna w ramach Unii Europejskiej, znajduje się w południowej Europie. Na północy graniczy z Francja, Szwajcaria, Austria i Słowenia po Alpach.

Zarządzanie ryzykiem w Włochy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Zarządzanie ryzykiem w Włochy. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

4 Wyniki z Zarządzanie ryzykiem, Włochy Filter

Magister finansów, ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem

Collegio Carlo Alberto
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Włochy Turyn

Master in Finance, ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem ma na celu zapewnienie specjalistycznego kształcenia w dziedzinie finansów ilościowego i niezwykle cenne doświadczenie zawodowe i umiejętności w szerokiej gamie dziedzin. Program przygotowuje absolwentów do spełnienia karierę i wysokiej rangi stanowiska w branży finansowej, w tym zarządzających aktywami, maklerskich i firm handlowych, banków komercyjnych i inwestycyjnych, ubezpieczycieli, funduszy hedgingowych, doradztwo ...

Executive Master in Finance

Sida Group Management Academy
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 144 godziny Wrzesień 2020 Włochy Ankona Bolonia Rzym Neapol Mediolan + 4 więcej

Sytuacja kryzysowa narodziła się w świecie finansowym i wpłynęła na całą realną gospodarkę, zwiększając niepewność i ryzyko. Dlatego firmy są zmuszone stawić czoła. W kontekście charakteryzującym się dynamiczną i nieregularną ewolucją istotne jest rozpowszechnianie „kultury organizacyjnej” (zwłaszcza wśród MŚP), ukierunkowanej na tworzenie procesów zmian, szczególnie w systemach programowania i zarządzaniu przedsiębiorstwem, aby umożliwić firmom odpowiednią reakcję na zachęty pochodzące z czynników zewnętrznych. Ponieważ przedsiębiorcy podejmowali najwłaściwsze decyzje dotyczące głębokiego zrozumienia lokalnego rynku w przeszłości, ich doświadczenie i intuicja są wystarczające, aby zagwarantować sukces i przetrwanie dzisiejszej organizacji. Z tego powodu kurs mistrzowski ma na celu zaoferowanie uczestnikom praktycznych technik i metod, w celu ustanowienia w firmie narzędzi kontroli zarządzania, aby mądrze zarządzać każdą firmą, niezależnie od wymiaru.

Master in Financial Technologies (Fintech), Blockchain i Risk Management

Sida Group Management Academy
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 252 godziny Skontaktuj się ze szkołą Włochy Werona

Internet rzeczy, przetwarzanie w chmurze, Big Data

Magister ubezpieczeń

MIB Trieste School of Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesiące Październik 2020 Włochy Triest

Master Degree to stymulujący i kompletny program magisterski (pełny etat, 12 miesięcy), zapewniający kompetencje do rozwoju kariery w zakresie ubezpieczeń, doradztwa