MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Zarządzanie ryzykiem Rosja tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Master of Science w zarządzaniu ryzykiem stanowi podstawy do kariery w zarządzaniu ryzykiem. To daje studentowi zdolności do identyfikacji ryzyka operacyjnego we wszystkich obszarach działalności, realizować wyższe zyski na zmienności rynku i innych zagrożeń w działalności gospodarczej.

Rosja, lub też oficjalnie znany jako Federacji Rosyjskiej, jest krajem, w północnej Eurazji. Edukacja w Rosji jest głównie przez państwo i jest regulowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. W Rosji, zajmuje około 70% czasu szkolenia na lekcjach kontaktu z nauczycielem, reszta 30% nakładu pracy poświęcone są niezależne badania materiału.

Zarządzanie ryzykiem w Rosja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Zarządzanie ryzykiem w Rosja. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie ryzykiem, Rosja Filter

Magister zarządzania finansami

Novosibirsk State University
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program jest zorientowany na międzynarodowe trendy edukacyjne w zakresie zarządzania finansami i ma na celu zapewnienie studentowi szerokiego zakresu kompetencji w zakresie fi ...

Czytaj więcej