MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Zarządzanie ryzykiem Hiszpania tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Programy i kursy w zakresie zarządzania ryzykiem mają na celu nauczenie studentów ryzyko biznesowe są rozpoznawane, ocenione i zminimalizowane. Tematy dyskusji mogą obejmować koszty ryzyka, funkcji i strategii zarządzania, finansów i kontroli ryzyka.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Zarządzanie ryzykiem w Hiszpania. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Zarządzanie ryzykiem w Hiszpania. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

3 Wyniki z Zarządzanie ryzykiem, Hiszpania Filter

Magistra w zakresie zarządzania ryzykiem finansowym (mugrf)

Universidad Pontificia Comillas ICAI-ICADE
Studia menedżerskie 02 October 2020 W pełnym wymiarze godzin Język hiszpański Stacjonarne

Stopień Dzienniku magistra zarządzania ryzykiem finansowym jest oferowana przez Wydział Ekonomii i Administracji na Uniwersytecie Papieskim Comillas (ICADE), poprzez ICADE Bus ...

Czytaj więcej

Magister zarządzania ryzykiem i awaryjnego

Universidad Autónoma de Barcelona
Studia menedżerskie 01 September 2020 Zaoczne Język hiszpański Kataloński Stacjonarne

Stopień tego magistra w dziedzinie zarządzania ryzykiem iw sytuacjach kryzysowych oferuje kilka badań, które szkolenie pracowników ochrony ludności, przydatnych do spraw admin ...

Czytaj więcej

Magister zarządzania ryzykiem finansowym

ICADE Business School
Studia menedżerskie Październik 2020 W pełnym wymiarze godzin Język hiszpański Stacjonarne

Stopień ten jest szczególnie przystosowany dla absolwentów ekonomii, administracji biznesu lub studiów, które ułatwiają solidne szkolenie ilościowe.

Czytaj więcej