MASTERSTUDIES

Znajdź najlepszą Zarządzanie ryzykiem Gniew tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Zarządzanie ryzykiem jest dziedziną, która polega na identyfikacji, analizy i leczenia strat i potencjalnych zagrożeń w działalności gospodarczej. Uczniowie w tym programie nauczyć się kontrolować ryzyko i przewidzieć trudne sytuacje, w celu złagodzenia skutków utraty.

Francja oferuje wspaniały system szkolnictwa wyższego, aby nie tylko swoich obywateli, ale także obcokrajowców. Kraj 's dynamiczny kultura przyciąga zagranicznych studentów i osób zainteresowanych w realizacji międzynarodowych kursów. Francja ma tradycję innowacji naukowych i technologicznych. Gwarantuje to, że uczeni w pełni wykorzystać ich kreatywność.

Miasto Angers jest historyczną stolicą Anjou, Francja. Jest domem dla ponad 100.000 mieszkańców. Miasto ma 2 uniwersytety czyli University of the West - UCO i University of Angers.

Zarządzanie ryzykiem Gniew. Pobierz wszystkie informacje o Zarządzanie ryzykiem i skontaktować się ze szkołą dla Gniew Zarządzanie ryzykiem bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Zarządzanie ryzykiem, Gniew Filter

Mistrz w zarządzaniu ryzykiem

ESAIP Graduate School of Engineering
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program esaip Engineer w zarządzaniu ryzykiem

Czytaj więcej

Zapobieganie zagrożeniom inżynierii środowiska

ESAIP Graduate School of Engineering
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Francuski
Ośrodek kształcenia

Inżynier Szkolenia ESAIP zapobieganie ryzyku, środowisko został zaprojektowany, aby ...

Czytaj więcej