MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Zarządzanie ryzykiem w Azja tutaj!

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Zarządzanie ryzykiem obejmuje identyfikację, priorytetów i oceny ryzyka finansowego. Studenci uczą się, aby pomóc przedsiębiorstwom osiągnąć swoje cele poprzez zmniejszenie niepewności. W tym procesie, szczególne zasoby są stosowane z celem minimalizacji kontrolowania i monitorowania potencjalnych strat lub nieszczęśliwym zdarzeń.

Jako największy i najbardziej zaludnionym kontynentem na świecie, w Azji składa się z wielu różnych grup etnicznych, kultur, środowisk, ekonomicznych więzi historycznych i systemów rządowych.

Zarządzanie ryzykiem w Azja. Wszystkie informacje Zarządzanie ryzykiem i skontaktować się ze szkołą w Azja bezpośrednio!

2 Wyniki z Zarządzanie ryzykiem, Azja Filter

University of Leicester Masters in Risk, Crisis & Disaster Management (MSc)

Stafford
MSc
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Online

Magister zarządzania ryzykiem, kryzysami i katastrofami wykorzystuje teorię ryzyka w interdyscyplinarnej analizie przyczyny, skutku i zasięgu kryzysu lub katastrofy. Korzystny ...

Czytaj więcej

Magister zarządzania ryzykiem finansowym

University of Leicester, School of Business
MSc
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Magister zarządzania ryzykiem finansowym jest skierowany do Twojego rozwoju zawodowego i zapewni Państwu dokładnego szkolenia w zakresie zarządzania ryzykiem, zarządzania port ...

Czytaj więcej