MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Inżynieria przemysłowa w Bentley

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Tytuł magistra Zarządzania Przemysłowego pomaga Absolwenci zrozumieć postęp technologiczny oraz jak zastosować go do strategicznych decyzji dotyczących organizacji. Korzysta z nauki i technologii, aby rozwiązać te problemy, co z kolei stwarza możliwości biznesowe.

Australia posiada trzecią co do wielkości liczbę studentów zagranicznych na świecie, mimo że wspólnoty tylko 23 mln. Są to silne wyższe wykształcenie, ale australijskie instytucje są tak wysoko w rankingu miast, że dom ich wokół ziemi ojczystej.

Bentley, założona przedmieście pełne ośrodków edukacyjnych. Liczba wyższych uczelni są dostępne i wiele off zakwaterowania kampusu znajduje się z mniejszymi trudnościami.

Studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Inżynieria przemysłowa w %Bentley. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach na kierunku Inżynieria przemysłowa w Bentley.

2 Wyniki z Inżynieria przemysłowa, Bentley Filter

Master of Engineering (Automatyka przemysłowa)

Engineering Institute Of Technology
Magisterskie
04 Sty 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
11 Gru 2020
Język angielski
Online

Na świecie występuje niedobór inżynierów automatyki, oprzyrządowania i automatyki, głównie z powodu restrukturyzacji i szybkiego rozwoju nowych gałęzi przemysłu i technologii. ...

Czytaj więcej

On Campus Master of Engineering (Automatyka przemysłowa)

Engineering Institute Of Technology
Magisterskie
22 Lut 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
22 Sty 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

W tym akredytowanym i prestiżowym programie zdobędziesz umiejętności i wiedzę w zakresie najnowszych i rozwijających się technologii w zakresie oprzyrządowania, sterowania pro ...

Czytaj więcej