Znajdź Zaoczne studia magisterskie na kierunku Zarządzanie projektowaniem w Portugalia

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.Portugalia, oficjalnie Republiki Portugalskiej, to kraj położony w południowo-zachodniej Europie, na Półwyspie Iberyjskim. Portugalia jest 900 lat, a mimo to ma… Czytaj więcej

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Portugalia, oficjalnie Republiki Portugalskiej, to kraj położony w południowo-zachodniej Europie, na Półwyspie Iberyjskim. Portugalia jest 900 lat, a mimo to ma stosunkowo mały obszar, odegrał kluczową rolę w historii świata. Universidade do Porto jest najbardziej popularny przez cudzoziemców, które składają się z 11% studentów.

Zaoczne studia magisterskie w Portugalia. Uzyskaj wszystkie informacje o Zaoczne studiach magisterskich na kierunku Zarządzanie projektowaniem w Portugalia.

Pokaż mniej
IADE
Lisbon, Portugalia

Po pracy / Six-4

Po pracy / Six-4 -
Studia menedżerskie
Zaoczne
2 lat(a)
Portugalski
Ośrodek kształcenia
 
IPAM
Lisbon, Portugalia +1 Więcej

Master in Design Management obejmuje cały proces strategicznego i operacyjnego w organizacji biznesowej w celu dostosowania oferty dostosowane do potrzeb konsumentów.

Master in Design Management obejmuje cały proces strategicznego i operacyjnego w organizacji biznesowej w celu dostosowania oferty dostosowane do potrzeb konsumentów. -
Studia menedżerskie
Zaoczne
4 semestry
Portugalski
Ośrodek kształcenia