MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Zarządzanie projektem budowlanym w Wietnam. Szukaj studiów magisterskich w Wietnam tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Inżynierowie i profesjonaliści z branży budowlanej, z dbałością o szczegóły i talent do terminów, mogą uznać dyscyplinę zarządzania projektami budowlanymi za interesującą i użyteczną. Ten obszar studiów łączy elementy biznesu i budownictwa, aby kształcić na temat zasad organizacji projektu, budżetu i celów.

Wietnam oficjalnie Socjalistyczna Republika Wietnamu, jest najdalej na wschód kraju na Półwyspie Indochińskim w południowo-wschodniej Azji. W 2011 Wietnam miał łącznie 163 uczelni (w tym wyższych uczelni i instytutów).

Studia magisterskie Zarządzanie projektem budowlanym w Wietnam. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Zarządzanie projektem budowlanym w Wietnam.

2 Wyniki z Zarządzanie projektem budowlanym, Wietnam Filter

Magister zarządzania budową

Ho Chi Minh City University of Technology
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Wietnam rozwijał się szybko w ciągu ostatniej dekady, jednak system infrastruktury do codziennego życia i produkcji w Wietnamie jest niewystarczający, co wymaga wysokiej jakoś ...

Czytaj więcej

Mistrz zarządzania projektami w budownictwie

Asian Institute of Technology
Magisterskie
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Instytut Technologii promuje azjatyckie zmiany technologiczne i zrównoważony rozwój w regionie Azji i Pacyfiku, poprzez edukację, badania i zasięgu wyższym. Założona w Bangkok ...

Czytaj więcej