MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Zarządzanie projektem budowlanym w Tajwan. Szukaj studiów magisterskich w Tajwan tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Inżynierowie i profesjonaliści z branży budowlanej, z dbałością o szczegóły i talent do terminów, mogą uznać dyscyplinę zarządzania projektami budowlanymi za interesującą i użyteczną. Ten obszar studiów łączy elementy biznesu i budownictwa, aby kształcić na temat zasad organizacji projektu, budżetu i celów.

Tajwan oficjalnie Republika Ludowa jest państwem w Azji Wschodniej i pierwszą republiką konstytucyjną w Azji. Tajwan ma kilka dobrych uniwersytetów, z których wiele umów wymiany z uczelniami zagranicznymi, a to dobry sposób, aby doświadczyć życia w Tajwanie.

Studia magisterskie Zarządzanie projektem budowlanym w Tajwan. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Zarządzanie projektem budowlanym w Tajwan.

1 Wyniki z Zarządzanie projektem budowlanym, Tajwan Filter

Mistrz w inżynierii budowlanej i zarządzania

中央大學
Magisterskie
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Absolwent Instytutu Techniki Budowlanej i Zarządzania powstała w 2001 roku. Instytut jest pierwszą tego rodzaju w uczelniach publicznych na Tajwanie. To było dawniej Construct ...

Czytaj więcej