MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Zarządzanie marketingowe Republika Południowej Afryki tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Zarządzanie Marketing zajmuje się zarządzaniem działaniami marketingowymi Biznesu i zasobów. Program akademicki w dziedzinie może badać takie tematy jak podejmowanie decyzji konsumenta, zasad marketingu, wizerunku marki wyrobu i marketingu międzynarodowego.

Państwo położone na południowym krańcu Afryki, Republika Południowej Afryki, ma bogatą kulturę, że nigdy nie mam dość podczas zwiedzania lub studiuje tutaj. Językami tutaj m.in. Afrykanerów i angielskim, a także holenderski. Życie w kampusie ogromnej południowoafrykańskiego University, Uniwersytet w Johannesburgu lub uniwersytetu drugiej będzie niewiarygodny. Będziesz miłował interakcji z Bantus tutaj i tropikalnego klimatu regionu.

Zarządzanie marketingowe w Republika Południowej Afryki. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Zarządzanie marketingowe w Republika Południowej Afryki. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie marketingowe, Republika Południowej Afryki Filter

MCom w zarządzaniu marketingowym (RD)

University of Johannesburg
Magisterskie
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Student powinien rozwijać stosowane kompetencje i umiejętności praktyczne w zakresie nabywania, interpretacji odzwierciedlającej i stosowania zasad zarządzania marketingowego. ...

Czytaj więcej