Filter
Studia magisterskie
Rumunia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepsze studia Zarządzanie finansami Rumunia tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Zarządzanie finansowe jest zarządzanie pieniędzmi w celu osiągnięcia celów przedsiębiorstwa. Program zarządzania finansami może obejmować takie obszary jak budżetowania, zarządzania ryzykiem, zobowiązań, majątku i innych metod zarządzania.

Rumunia to kraj położony na skrzyżowaniu Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej, na granicy Morza Czarnego. Dojazd do Rumunii jest łatwe z prawie wszystkich części świata, ze względu na jego położenie, jak również fakt, że jest on obsługiwany przez szereg rodzajów transportu i przedsiębiorstw. Rumuńskich uniwersytetach oferują duży wybór programów studiów licencjackich i magisterskich w języku rumuńskim, angielskim, francuskim i niemieckim.

Zarządzanie finansami w Rumunia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Zarządzanie finansami w Rumunia. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Zarządzanie finansami, Rumunia

Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
Danubius University

Program ten ma na celu badanie specjalistów zdolnych do formowania identyfikacji szans ekonomicznego chwili regionalnego potencjału rozwijających się i uczestniczenia w p ... [+]

Program ten ma na celu badanie specjalistów zdolnych do formowania identyfikacji szans ekonomicznego chwili regionalnego potencjału rozwijających się i uczestniczenia w procesie decyzyjnym z finansowego punktu widzenia na szczeblu publicznym i prywatnym.

Studentów studiów magisterskich mogą uzyskać następujące specjalistyczne umiejętności po uzyskaniu ich stopień:

Znajomość elementów dotyczących doktryny i etyki zawodowej, a także sposób, w jaki zawód jest zorganizowana i prowadzona; - Synteza, pogłębianie i stosowanie pojęć z zakresu finansowego, interdyscyplinarne podejście do procedur gospodarczych w celu opracowania i uzasadnienia decyzji finansowych - zdolność do analizowania i interpretowania problemów, które są specyficzne dla zarządzania finansami i podejmowania decyzji z w sprawie informacji finansowo-ekonomicznej; - Rozwój, na poziomie operacyjnym, z głębokim zrozumieniem zarządzania finansami w kontekście stosowania dyrektywy europejskie i międzynarodowe standardy sprawozdania finansowego; - Rozwijanie umiejętności w zakresie doradztwa w zakresie audytu publicznych i prywatnych; - Zdolność do poznawczo i profesjonalnie stosowania pojęć, teorii i metod badawczych w dziedzinie finansowej. ... [-]
Rumunia Galiți
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Rumuński
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Danubius University

Program tego magistra ma na celu następujące cele: Zapewnienie odpowiedniego szkolenia z teoretycznego i praktycznego punktu widzenia, aby dać podstawę decyzjom związanym ... [+]

Program tego pana ma w następujących celach:

Zapewnienie odpowiedniego szkolenia z teoretycznego i praktycznego punktu widzenia, aby dać podstawę decyzjom związanym z działalnością finansowo zarządzającą sprawą w przestrzeni europejskiej; Pogłębienie specjalistycznej wiedzy uzyskanej dzięki licencjatowi i rozwijanie praktycznych umiejętności przetwarzania informacji finansowych związanych z zarządzaniem sprawami w UE.

Ekspert kompetencje, które opanują studenci mogą uzyskać ich po uzyskaniu stopnia magistra są:

Znajomość elementów dotyczących profesjonalnej doktryny i etyki, a także sposobu organizacji i realizacji zawodu; Syntetyzowanie, pogłębianie i wykorzystywanie koncepcji z dziedziny finansów, zbliżanie się do interdyscyplinarnych operacji ekonomicznych w celu opracowania i udzielenia podstaw do decyzji finansowych; Zdolność analizowania i interpretowania niektórych problemów, które są specyficzne dla finansowego zarządzania sprawami i dawania podstaw dla decyzji opartych na informacjach finansowo-gospodarczych; Opracowanie, na poziomie operacyjnym, głębokiej wizji zarządzania finansowego sprawami w przestrzeni europejskiej, w kontekście stosowania dyrektyw europejskich i sprawozdań finansowych dotyczących standardów międzynarodowych. ... [-]
Rumunia Galiți
Wrzesień 2020
Język angielski,Rumuński
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku