MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Zarządzanie finansami Rosja tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Studia Zarządzanie finansowe są dla tych, którzy chcą edukacji w zakresie planowania finansowego i jak podejmować dobre decyzje dotyczące inwestycji oraz innych spraw finansowych. Studenci mogą nauczyć się pewnych metod zarządzania do rzeczywistych sytuacjach biznesowych.

Rosja, lub też oficjalnie znany jako Federacji Rosyjskiej, jest krajem, w północnej Eurazji. Edukacja w Rosji jest głównie przez państwo i jest regulowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. W Rosji, zajmuje około 70% czasu szkolenia na lekcjach kontaktu z nauczycielem, reszta 30% nakładu pracy poświęcone są niezależne badania materiału.

Zarządzanie finansami w Rosja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Zarządzanie finansami w Rosja. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

4 Wyniki z Zarządzanie finansami, Rosja Filter

Magister zarządzania finansami

Novosibirsk State University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Rosja Nowosybirsk

Program jest zorientowany na międzynarodowe trendy edukacyjne w zakresie zarządzania finansami i ma na celu zapewnienie studentowi szerokiego zakresu kompetencji w zakresie finansów istotnych w kontekście międzynarodowym.

Master - zarządzanie finansami

Vladivostok State University of Economics and Service
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Rosja Władywostok

Program Zarządzanie finansowe jest profil magister łącząc naukę podstaw teoretycznych finansów przedsiębiorstw i zarządzania finansami z jednoczesnym rozwojem stosowanych dyscyplin finansowych.

Zarządzanie finansowe

Siberian State Aerospace University SibSAU
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2020 Rosja Krasnojarsk

Celem programu magisterskiego, "Financial Management" jest przygotowanie profesjonalnych liderów w dziedzinie zarządzania finansami

Program magisterski z zarządzania biznesem i finansami

Lobachevsky University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Rosja Niżny Nowogród

Program magisterski „Zarządzanie biznesem i finansami” w języku angielskim jest częścią dziedziny „Zarządzanie” nauczanej w IEE. Program skierowany jest do specjalistów ds. Szkoleń i ekspertów w zarządzaniu przedsiębiorstwami prywatnymi i publicznymi, bankami, firmami ubezpieczeniowymi, a także instytucjami rządowymi i komunalnymi.