MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Zarządzanie finansami Republika Południowej Afryki tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

programy zarządzania finansowego mają na celu nauczyć osoby o zarządzaniu pieniędzmi i jak to może pomóc firmie osiągnąć konkretne cele. Obszary badane mogą obejmować International Finance, dywersyfikację, ryzyko, budżetowania i planowania.

Republika Południowej Afryki, oficjalnie Republika Południowej Afryki to kraj położony na południowym krańcu Afryki. Jest on podzielony na dziewięć prowincji. RPA to nie tylko baza wypadowa, jest sam w sobie fantastyczne miejsce o bogatej kulturze, fauny i flory oraz historii.

Zarządzanie finansami w Republika Południowej Afryki. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Zarządzanie finansami w Republika Południowej Afryki. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie finansami, Republika Południowej Afryki Filter

MCom w zarządzaniu finansami

University of Johannesburg
Magisterskie
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Celem tej kwalifikacji jest przygotowanie przez studenta praktycznych umiejętności w zakresie opanowania, interpretacji, refleksji i stosowania zasad w szerszej dziedzinie fin ...

Czytaj więcej